Κυριακή, 13 Ιανουαρίου 2019

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 5:49:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας που εγιναν σημερα Κυριακή. Να θυμίσουμε πως οι αγώνες του Σαββάτου 12 Ιανουαρίου αναβλήθηκαν λόγω της κακοκαιρίας.


Α1 Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο12/01/1915:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Τσιλογιάννη Α.Αναβλήθηκε
2.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο12/01/1915:00Ζώης Μ., Παρασκευόπουλος Γ., Ρούσσης Σ.Αναβλήθηκε
3.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο12/01/1915:00Αθανασόπουλος Β., Αργύρης Ι., Κατσώνας Χ.Αναβλήθηκε
4.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο12/01/1915:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Λυκομήτρος Ε., Βαρελά Β.Αναβλήθηκε
5.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή13/01/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Τριανταφύλλου Ρ.1-3
6.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή13/01/1915:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π.2-3
7.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή13/01/1915:00Κόλλιας Γ., Μπούκουρα Μ., Πρέσβελου Γ.2-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο12/01/1915:00Αντωνόπουλος Σ., Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι.Αναβλήθηκε
9.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή13/01/1911:30Βλάχος Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Μπατάκος Κ.1-0
10.ΜΕΘΑΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή13/01/1915:00Κόλλιας Δ., Βαρελά Β., Παπαβασιλείου Θ.2-1
11.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή13/01/1915:00Σκιαδάς Δ., Τσιλογιάννη Α., Αργύρης Ι.0-2
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο12/01/1915:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Κόλλιας Δ., Φιλιππόπουλος Κ.Αναβλήθηκε
13.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο12/01/1915:00Νώτης Χ., Τριανταφύλλου Ρ., Κουκουφιλίππου Ε.Αναβλήθηκε
14.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο12/01/1915:30Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Σιαχάμη Α.Αναβλήθηκε
15.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή13/01/1915:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Βλάχος Χ., Μελέτης Α.1-3
16.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή13/01/1915:00Δρούζας Χ., Νώτης Χ., Παρασκευόπουλος Γ.1-3
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή13/01/1910:30Σιαχάμη Α., Παπαγεωργόπουλος Ι., Τούμπας Σ.4-3
18.Α.Γ.Ο.Ν. - ΔΑΝΑΟΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή13/01/1911:30Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β., Κυριακίδης Χ.1-3
19.ΥΔΡΑ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΥΔΡΑΣΚυριακή13/01/1914:00Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι., Γεώργας Κ.6-1
20.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή13/01/1915:00Θεοδώρου Α., Κατσώνας Χ., Ελεφάντης Χ.
21.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή13/01/1915:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Σιαχάμη Α., Τούμπας Σ.2-3
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΜIΔΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο12/01/1915:00Μπατάκος Κ., Τσατσούλη Β., Κορολής Β.Αναβλήθηκε
23.ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή13/01/1911:30Κατσώνας Χ., Θεοδώρου Α., Ελεφάντης Χ.4-0
24.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή13/01/1915:00Τσατσούλη Β., Ρούσσης Σ., Κυριακίδης Χ.3-0
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΝΙΚΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο12/01/1915:00Καπετάνιος Αθ. Π., Γεώργας Κ., Αργυρόπουλος Α.Αναβλήθηκε
26.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή13/01/1911:00Τριανταφύλλου Ρ., Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α.1-0
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΡΓΕΑΣΓΥΜΝΟΥΣάββατο12/01/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δημητρόπουλος Π., Βλάχος Χ.Αναβλήθηκε
28.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο12/01/1915:00Κόλλιας Γ., Παπαβασιλείου Θ., Κυριακίδης Χ.Αναβλήθηκε
Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ.
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚυριακή13/01/1915:00Αναβλήθηκε
30.ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΚυριακή13/01/1915:00Αναβλήθηκε
31.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣΚυριακή13/01/1915:001-1
32.ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚυριακή13/01/1915:001-0
33.ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΟΣΚυριακή13/01/1915:003-1
34.ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή13/01/1915:002-0
35.ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΚυριακή13/01/1915:001-0
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ