Σάββατο, 12 Ιανουαρίου 2019

Αναβλήθηκαν όλοι οι αγώνες στην Αργολίδα λόγω της κακοκαιρίας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 9:05:00 μ.μ. | | |
Αναβλήθηκαν όλοι οι αγώνες στην Αργολίδα λόγω της κακοκαιρίας
Αναβλήθηκαν σήμερα Σάββατο 12 Ιανουαρίου όλοι οι ποδοσφαιρικοί αγώνες στην Αργολίδα λόγω της κακοκαιρίας.


Σε ανακοίνωση της η ΕΠΣ Αργολίδας ανέφερε:

"Λόγω των έντονων καιρικών φαινομένων που επικρατούν στην περιοχή μας, ΑΝΑΒΑλΛΟΝΤΑΙ όλοι οι αγώνες για σήμερα Σάββατο 12-01-2019"
Οι αγώνες που αναβλήθηκαν:
Α1 Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο12/01/1915:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Τσιλογιάννη Α.Αναβλήθηκε
2.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο12/01/1915:00Ζώης Μ., Παρασκευόπουλος Γ., Ρούσσης Σ.Αναβλήθηκε
3.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο12/01/1915:00Αθανασόπουλος Β., Αργύρης Ι., Κατσώνας Χ.Αναβλήθηκε
4.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο12/01/1915:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Λυκομήτρος Ε., Βαρελά Β.Αναβλήθηκε
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο12/01/1915:00Αντωνόπουλος Σ., Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι.Αναβλήθηκε
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο12/01/1915:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Κόλλιας Δ., Φιλιππόπουλος Κ.Αναβλήθηκε
7.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο12/01/1915:00Νώτης Χ., Τριανταφύλλου Ρ., Κουκουφιλίππου Ε.Αναβλήθηκε
8.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο12/01/1915:30Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν., Σιαχάμη Α.Αναβλήθηκε
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΜIΔΑΣ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο12/01/1915:00Μπατάκος Κ., Τσατσούλη Β., Κορολής Β.Αναβλήθηκε
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΝΙΚΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο12/01/1915:00Καπετάνιος Αθ. Π., Γεώργας Κ., Αργυρόπουλος Α.Αναβλήθηκε
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΡΓΕΑΣΓΥΜΝΟΥΣάββατο12/01/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δημητρόπουλος Π., Βλάχος Χ.Αναβλήθηκε
12.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο12/01/1915:00Κόλλιας Γ., Παπαβασιλείου Θ., Κυριακίδης Χ.Αναβλήθηκε
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ