Κυριακή, 20 Ιανουαρίου 2019

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 5:36:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών.
Α1 Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο19/01/1915:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργυρόπουλος Α., Μπούκουρα Μ.1-1
2.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο19/01/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσιλογιάννη Α., Τούμπας Σ.0-1
3.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο19/01/1915:30Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Σιαχάμη Α.2-1
4.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή20/01/1915:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κόλλιας Δ., Πρέσβελου Γ.1-3
5.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή20/01/1915:00Δρούζας Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Λυκομήτρος Ε.0-1
6.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή20/01/1915:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Κατσώνας Χ.5-0
7.ΠΟΡΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή20/01/1915:00Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Βλάχος Χ.0-2
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο19/01/1915:00Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν., Κουτσούκος Ι.2-2
9.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή20/01/1911:00Νώτης Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Κορολής Β.1-0
10.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή20/01/1915:00Τσιτουρίδης Π., Καρύκη Μ., Μελέτης Α.2-0
11.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή20/01/1915:00Σκιαδάς Δ., Στατεράς Π., Τσατσούλη Β.3-1
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο19/01/1915:00Ζώης Μ., Βαρελά Β., Καρύκη Μ.0-3
13.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο19/01/1915:00Ρούσσης Σ., Κυριακίδης Χ., Κουκουφιλίππου Ε.3-0
14.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή20/01/1910:30Κουτσούκος Γ., Αθανασόπουλος Β., Δαγρέ Μ.6-0
15.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή20/01/1914:00Αθανασόπουλος Β., Κουτσούκος Γ., Δαγρέ Μ.2-1
16.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή20/01/1915:00Αντωνόπουλος Σ., Θεοδώρου Α., Παπαβασιλείου Θ.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/01/1915:00Αθανασόπουλος Β., Κόλλιας Δ., Παρασκευόπουλος Γ.2-1
18.ΔΑΝΑΟΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή20/01/1911:00Τσατσούλη Β., Στατεράς Π., Σκιαδάς Δ.0-3
19.Α.Γ.Ο.Ν. - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή20/01/1911:00Θεοδώρου Α., Αντωνόπουλος Σ., Παπαβασιλείου Θ.1-2
20.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή20/01/1914:00Καπετάνιος Αθ. Π., Νώτης Χ., Κορολής Β.2-5
21.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή20/01/1915:00Κόλλιας Γ., Φιλιππόπουλος Κ., Κουτσούκος Ι.4-1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΚΛΕΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο19/01/1915:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Ελεφάντης Χ., Γεώργας Κ.0-6
23.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή20/01/1911:003-0 α.α.
24.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή20/01/1919:00Γκουριώτης Κ., Μανούχος Ε., Κατσώνας Χ.
Γ΄Εθνική

Στον 8ο όμιλο, η Καλαμάτα γνώρισε νέα ήττα στη Λακωνία από τον Αστέρα Βλαχιώτη με 1-0, ενώ ο Παναργειακός μείωσε τη διαφορά από την κορυφή, καθώς πήρε «διπλό» στο φινάλε στη Βοιωτία από τον ΑΟ Υπάτου με 1-0.

Πάμισος-ΑΟ Κατασταρίου αναβλ.
ΑΟ Εικοσιμίας-Ασπρόπυργος 0-4
ΑΟ Υπάτου-Παναργειακός 0-1
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΕ Πελλάνας 0-1
Ένωση Λέρνας-Παναρκαδικός 3-0
Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα 1-0
ΑΕ Ερμιονίδας-Μανδραϊκός 3-0

Βαθμολογία
1.Καλαμάτα
2. Ένωση Ασπροπύργου
3. Παναργειακός
4. ΑΟ Κατασταρίου
5. ΑΕ Πελλάνας
6. Ερµιονίδα
7. ΑΟ Υπάτου
8. Μανδραϊκός
9. Αμβρυσσέας
10. Παναρκαδικός
11. Αστέρας Βλαχιώτη
12. Ενωση Λέρνας
13. Πάμισος
14. Α.Ο. Εικοσιμίας


Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ