Κυριακή, 10 Φεβρουαρίου 2019

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:04:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών. Ο Παναργειακός και η Ερμιονίδα έχασαν στα σημερινά παιχνίδια ενώ η Ένωση Λέρνας είχε μεγάλη νίκη.

Α1 Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο09/02/1915:00Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Αργυρόπουλος Α.5-0
2.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο09/02/1915:00Τσιτουρίδης Π., Κατσώνας Χ., Βαρελά Β.2-1
3.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο09/02/1915:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσιλογιάννη Α., Αργύρης Ι.2-1
4.ΠΟΡΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο09/02/1915:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Κουτσούκος Γ.2-2
5.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο09/02/1915:00Τριανταφύλλου Ρ., Μπούκουρα Μ., Μπέγκος Α.2-1
6.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή10/02/1915:00Αντωνόπουλος Σ., Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ.3-1
7.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/02/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Σκιαδάς Δ., Πρέσβελου Γ.3-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο09/02/1918:00Κόλλιας Δ., Ζώης Μ., Τούμπας Σ.0-1
9.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή10/02/1915:00Τσιτουρίδης Π., Τσιλογιάννη Α., Παρασκευόπουλος Γ.2-1
10.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή10/02/1915:00Αθανασόπουλος Β., Μυλωνόπουλος Ν., Παπαβασιλείου Θ.1-5
11.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή10/02/1915:00Κορολής Β., Μπέγκος Α., Γεώργας Κ.5-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή10/02/1911:45Θεοδώρου Α., Σιαχάμη Α., Κάτσουδας Π.3-2
13.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή10/02/1913:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Ρούσσης Σ.3-1
14.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή10/02/1915:00Κόλλιας Γ., Βαρελά Β., Φιλιππόπουλος Κ.1-1
15.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή10/02/1915:00Κουτσούκος Γ., Ελεφάντης Χ., Κουτσούκος Ι.8-0
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο09/02/1915:00Ζώης Μ., Κόλλιας Δ., Τούμπας Σ.0-1
17.ΔΑΝΑΟΙ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο09/02/1915:00Γκουριώτης Κ., Ελεφάντης Χ., Κουτσούκος Ι.1-2
18.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΥΔΡΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή10/02/1914:00Νώτης Χ., Αργύρης Ι., Μελέτης Α.2-4
19.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή10/02/1915:00Σιαχάμη Α., Θεοδώρου Α., Κάτσουδας Π.1-0
20.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή10/02/1915:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Ρούσσης Σ., Καπετάνιος Αθ. Π.1-3
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο09/02/1915:00Κορολής Β., Γεώργας Κ., Δημητρόπουλος Π.1-4
22.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜIΔΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή10/02/1910:45Ζώης Μ., Νώτης Χ., Δημητρόπουλος Π.8-0
23.ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΥΚυριακή10/02/1915:00Κατσώνας Χ., Αργυρόπουλος Α., Δημούλης Θ.3-1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΚΛΕΩΝ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο09/02/1915:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Παρασκευόπουλος Γ.5-0
25.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/02/1911:00Σκιαδάς Δ., Καπετάνιος Εμ. Π., Πρέσβελου Γ.2-2
26.ΝΙΚΗ - ΑΡΑΧΝΑΙΟΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή10/02/1911:00Μυλωνόπουλος Ν., Αθανασόπουλος Β., Παπαβασιλείου Θ.4-0
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΡΓΕΑΣΓΥΜΝΟΥΣάββατο09/02/1915:00Αθανασόπουλος Β., Φιλιππόπουλος Κ., Κουκουφιλίππου Ε.1-4
28.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή10/02/1910:303-0 α.α.

Γ΄Εθνική 8ος όμιλος

Ένωση Λέρνας-ΑΟ Εικοσιμίας 5-0
Μανδραϊκός-ΑΟ Υπάτου 0-0
Παναρκαδικός-Παναργειακός 2-1
ΑΟ Κατασταρίου-Ασπρόπυργος 2-2
Καλαμάτα-ΑΕ Πελλάνας3-1
Αστέρας Βλαχιώτη-Ερμιονίδα 1-0
Πάμισος-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-2
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ