Κυριακή, 3 Φεβρουαρίου 2019

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:01:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

Α1 Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο02/02/1915:00Σιαχάμη Α., Τσιλογιάννη Α., Αντωνόπουλος Σ.0-2
2.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο02/02/1915:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργυρόπουλος Α., Μυλωνόπουλος Ν.1-0
3.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο02/02/1915:00Ζώης Μ., Κατσώνας Χ., Βαρελά Β.1-0
4.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο02/02/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Νώτης Χ., Σκιαδάς Δ.2-3
5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο02/02/1915:00Κόλλιας Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Ελεφάντης Χ.1-3
6.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή03/02/1915:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Στατεράς Π.1-2
7.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΟΡΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή03/02/1915:00Καπετάνιος Αθ. Π., Αργύρης Ι., Πρέσβελου Γ.5-0
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο02/02/1915:00Κουτσούκος Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Τούμπας Σ.2-0
9.ΜΕΘΑΝΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή03/02/1915:00Μαρινόπουλος Π., Αργυρόπουλος Α., Κορολής Β.1-1
10.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή03/02/1915:00Θεοδώρου Α., Αθανασόπουλος Β., Ελεφάντης Χ.7-5
11.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή03/02/1915:30Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β.2-1
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο02/02/1915:00Γκουριώτης Κ., Αργύρης Ι., Μπέγκος Α.1-1
13.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή03/02/1911:00Κατσώνας Χ., Κόλλιας Δ., Γεώργας Κ.1-1
14.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή03/02/1911:00Νώτης Χ., Κάτσουδας Π., Καπετάνιος Αθ. Π.1-1
15.ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή03/02/1913:00Τσατσούλη Β., Τσιτουρίδης Π., Ρούσσης Σ.2-2
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΙΤΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο02/02/1915:00Τσιτουρίδης Π., Κόλλιας Δ., Κουκουφιλίππου Ε.1-1
17.ΔΑΝΑΟΙ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή03/02/1911:00Αθανασόπουλος Β., Θεοδώρου Α., Ελεφάντης Χ.4-2
18.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΥΔΡΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή03/02/1914:00Καπετάνιος Εμ. Π., Νώτης Χ., Κάτσουδας Π.3-1
19.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή03/02/1915:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ., Φιλιππόπουλος Κ.5-0
20.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή03/02/1917:30Κόλλιας Δ., Κατσώνας Χ., Παρασκευόπουλος Γ.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο02/02/1915:00Μανούχος Ε., Γεώργας Κ., Δημούλης Θ.1-3
22.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΝΙΚΗΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή03/02/1911:00Τριανταφύλλου Ρ., Βλάχος Χ., Παπαβασιλείου Θ.3-1
23.ΚΛΕΩΝ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή03/02/1915:00Σκιαδάς Δ., Καρύκη Μ., Μυλωνόπουλος Ν.1-4
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή03/02/1910:30Ρούσσης Σ., Τσιτουρίδης Π., Τσατσούλη Β.5-1
25.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή03/02/1911:00Ζώης Μ., Κουτσούκος Ι., Δημητρόπουλος Π.0-5

Γ΄Εθνική
8ος όμιλος
ΑΟ Υπάτου-ΑΟ Κατασταρίου 2-0
ΑΕ Ερμιονίδας-Πάμισος Μεσσήνης 4-0
Αστέρας Βλαχιώτη-Ένωση Λέρνας 1-0
Αμβρυσσέας Διστόμου-Μανδραϊκός 3-1
ΑΟ Εικοσιμίας-Παναρκαδικός 0-1
Παναργειακός-Καλαμάτα 0-1
Ασπρόπυργος-ΑΕ Πελλάνας Καστορείου 1-0
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ