Κυριακή, 31 Μαρτίου 2019

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:55:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας του Σαββατοκύριακου 30 -31 Μαρτίου.

Α1 Κατηγορία
(25η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο30/03/1916:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσιλογιάννη Α., Τριανταφύλλου Ρ.3-3
2.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο30/03/1916:00Κόλλιας Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Τούμπας Σ.3-1
3.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο30/03/1916:00Ζώης Μ., Σιαχάμη Α., Μαυροκορδόπουλος Ν.2-3
4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο30/03/1916:00Αθανασόπουλος Β., Αντωνόπουλος Σ., Μπούκουρα Μ.
(Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ(Λ))
0-2
5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΟΡΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή31/03/1917:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Λυκομήτρος Ε., Γεώργας Κ.4-1
6.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή31/03/1917:00Καπετάνιος Αθ. Π., Γκουριώτης Κ., Κάτσουδας Π.
7.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή31/03/1917:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.3-1
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή31/03/1916:30Κόλλιας Δ., Θεοδώρου Α., Παπαβασιλείου Θ.2-3
9.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΡΟΙΤΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή31/03/1916:30Σκιαδάς Δ., Νώτης Χ., Μπούκουρα Μ.4-3
10.Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή31/03/1916:30Μαρινόπουλος Π., Τσατσούλη Β., Μπέγκος Α.4-0
11.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΔΑΝΑΟΙΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή31/03/1916:30Τσιτουρίδης Π., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.1-3
12.ΥΔΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΥΔΡΑΣΚυριακή31/03/1916:30Τριανταφύλλου Ρ., Παρασκευόπουλος Γ., Τούμπας Σ.2-1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΜIΔΑΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή31/03/1910:30Τσατσούλη Β., Μπέγκος Α., Μαρινόπουλος Π.0-3 α.α.
14.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή31/03/1913:30Νώτης Χ., Σκιαδάς Δ., Μπούκουρα Μ.2-4
15.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή31/03/1917:00Κορολής Β., Βλάχος Χ., Φιλιππόπουλος Κ.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΝΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή31/03/1911:00Θεοδώρου Α., Κόλλιας Δ., Παπαβασιλείου Θ.3-0 α.α.
17.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή31/03/1911:00Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., Κουτσούκος Ι.1-2
18.ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή31/03/1913:00Μπέγκος Α., Μαρινόπουλος Π., Τσατσούλη Β.0-3
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο30/03/1916:00Κατσώνας Χ., Μελέτης Α., Κουκουφιλίππου Ε.3-0 α.α.
20.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΡΓΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο30/03/1916:00Ρούσσης Σ., Μυλωνόπουλος Ν., Δημητρόπουλος Π.2-2
21.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 98ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή31/03/1911:00Αργυρόπουλος Α., Τσιτουρίδης Π., Δημούλης Θ.3-7

Γ΄Εθνική 8ος όμιλος
ΑΕ Πελλάνας-Ερμιονίδα 0-0 (30/3)
Παναργειακός-ΑΟ Κατασταρίου 2-0
ΑΟ Εικοσιμίας-Μανδραϊκός 2-6
Ασπρόπυργος-Καλαμάτα 5-0
ΑΟ Υπάτου-Παναρκαδικός 1-1
Αμβρυσσέας Διστόμου-Ένωση Λέρνας 4-0
Πάμισος-Αστέρας Βλαχιώτη 1-2
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ