Κυριακή, 17 Μαρτίου 2019

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:42:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών:

Α1 Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΟΡΟΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο16/03/1916:00Σιαχάμη Α., Κάτσουδας Π., Παρασκευόπουλος Γ.3-1
2.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο16/03/1916:00Αθανασόπουλος Β., Τσιλογιάννη Α., Αργύρης Ι.2-0
3.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο16/03/1916:00Αντωνόπουλος Σ., Λέκκας Χ., Μαρινόπουλος Π.2-0
4.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο16/03/1916:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τούμπας Σ., Μπούκουρα Μ.1-0
5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή17/03/1916:00Νώτης Χ., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.2-1
6.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή17/03/1916:00Ζώης Μ., Θεοδώρου Α., Μπέγκος Α.0-2
7.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή17/03/1916:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Γεώργας Κ., Στατεράς Π.1-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο16/03/1916:00Γκουριώτης Κ., Αργυρόπουλος Α., Μελέτης Α.0-2
9.ΛΕΥΚΑΚΙΑ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο16/03/1919:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αντωνόπουλος Σ.0-3
10.ΜΕΘΑΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή17/03/1916:00Κόλλιας Δ., Τούμπας Σ., Πρέσβελου Γ.0-2
11.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/03/1916:30Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Δημητρόπουλος Π.5-2
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο16/03/1916:00Καπετάνιος Αθ. Π., Κατσώνας Χ., Δημητρόπουλος Π.2-0
13.ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο16/03/1916:00Νώτης Χ., Τριανταφύλλου Ρ., Μπέγκος Α.8-0
14.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/03/1910:30Τσιτουρίδης Π., Σκιαδάς Δ., Μυλωνόπουλος Ν.1-6
15.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/03/1913:00Σκιαδάς Δ., Τσιτουρίδης Π., Μυλωνόπουλος Ν.1-4
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΕΡΝΑΣΚυριακή17/03/1910:30Αναβλήθηκε
17.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/03/1914:00Τριανταφύλλου Ρ., Ρούσσης Σ., Κατσώνας Χ.3-3
18.ΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν.ΥΔΡΑΣΚυριακή17/03/1916:00Αναβλήθηκε
19.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΔΑΝΑΟΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/03/1916:00Αναβλήθηκε
20.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/03/1916:00Αναβλήθηκε
21.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/03/1916:00Αναβλήθηκε
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΜIΔΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο16/03/1916:00Ρούσσης Σ., Φιλιππόπουλος Κ., Κουτσούκος Ι.3-1
23.ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή17/03/1913:00Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Φιλιππόπουλος Κ.1-1

Γ΄Εθνική 8ος όμιλος 

Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Κατασταρίου 1-1 τελ.
Παναργειακός-Ερμιονίδα 1-0
ΑΟ Υπάτου-Ασπρόπυργος 0-1
ΑΟ Εικοσιμίας-Πελλάνας Καστορείου 0-2
Αμβρυσσέας Διστόμου-Καλαμάτα 0-1
Πάμισος Μεσσήνης-Παναρκαδικός 0-0
Μανδραϊκός-Ένωση Λέρνας 0-1
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ