Κυριακή, 24 Μαρτίου 2019

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:36:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας:


Α1 Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο23/03/1916:00Τσιτουρίδης Π., Γκουριώτης Κ., Μπούκουρα Μ.3-1
2.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο23/03/1916:00Κόλλιας Γ., Μυλωνόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α.2-1
3.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο23/03/1916:00Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Κάτσουδας Π.0-5
4.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο23/03/1916:00Αθανασόπουλος Β., Αργύρης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.1-0
5.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή24/03/1916:00Ζώης Μ., Θεοδώρου Α., Αποστολόπουλος Δ.1-0
6.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή24/03/1916:00Σιαχάμη Α., Τσιλογιάννη Α., Αντωνόπουλος Σ.2-1
7.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή24/03/1916:00Κόλλιας Δ., Στατεράς Π., Γεώργας Κ.3-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΜΕΘΑΝΑ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο23/03/1916:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Θεοδώρου Α.3-0 α.α.
9.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή24/03/1910:30Καπετάνιος Εμ. Π., Τριανταφύλλου Ρ., Νώτης Χ.0-3
10.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή24/03/1916:00Μανούχος Ε., Τούμπας Σ., Παπαβασιλείου Θ.2-2
11.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή24/03/1916:00Τσιτουρίδης Π., Μελέτης Α., Φιλιππόπουλος Κ.2-3
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΠΡΩΤΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο23/03/1915:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κουκουφιλίππου Ε., Παπαβασιλείου Θ.5-1
13.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο23/03/1916:00Σκιαδάς Δ., Αντωνόπουλος Σ., Τούμπας Σ.2-1
14.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή24/03/1914:00Χονδρόπουλος Π., Τσολάκης Ν., Βούλγαρης Γ.
15.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή24/03/1916:00Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι., Δημούλης Θ.3-0
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή24/03/1916:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Πρέσβελου Γ.2-2
17.ΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν.ΥΔΡΑΣΚυριακή24/03/1916:00Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι., Δημητρόπουλος Π.4-1
18.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΔΑΝΑΟΙΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή24/03/1916:00Ρούσσης Σ., Κατσώνας Χ., Λυκομήτρος Ε.1-0
19.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή24/03/1916:00Τριανταφύλλου Ρ., Καπετάνιος Εμ. Π., Νώτης Χ.1-2
20.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή24/03/1916:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Βλάχος Χ., Κάτσουδας Π.0-2
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΛΕΡΝΑΣΚυριακή24/03/1910:30Κατσώνας Χ., Ρούσσης Σ., Λυκομήτρος Ε.0-3 α.α.
22.ΜIΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή24/03/1911:00Στατεράς Π., Κόλλιας Δ., Γεώργας Κ.0-2
23.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΧΛΑΔΟΚΑΜΠΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή24/03/1913:30Νώτης Χ., Καπετάνιος Εμ. Π., Τριανταφύλλου Ρ.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο23/03/1916:00Μπέγκος Α., Καπετάνιος Αθ. Π., Τσατσούλη Β.3-0 α.α.
25.ΑΡΑΧΝΑΙΟ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή24/03/1911:00Κορολής Β., Παρασκευόπουλος Γ., Φιλιππόπουλος Κ.0-3
26.ΝΙΚΗ - ΚΛΕΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή24/03/1918:30Βλάχος Χ., Κάτσουδας Π., Μαυροκορδόπουλος Ν.
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ