Κυριακή, 14 Απριλίου 2019

Όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:38:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας:

Α1 Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο13/04/1914:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Γκουριώτης Κ., Τσιλογιάννη Α.2-1
2.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο13/04/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Λυκομήτρος Ε., Γεώργας Κ.0-3
3.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΡΟΣΛΕΡΝΑΣΣάββατο13/04/1917:00Αθανασόπουλος Β., Αργυρόπουλος Α., Μπούκουρα Μ.3-0
4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο13/04/1917:15Τσιτουρίδης Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Τούμπας Σ.3-2
5.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή14/04/1916:30Ζώης Μ., Μυλωνόπουλος Ν., Πρέσβελου Γ.0-1
6.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή14/04/1917:00Κόλλιας Γ., Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ.6-2
7.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή14/04/1917:00Σκιαδάς Δ., Αντωνόπουλος Σ., Κουτσούκος Γ.6-0
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1-3
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΛΕΡΝΑΣΚυριακή14/04/1917:00Τριανταφύλλου Ρ., Σιαχάμη Α., Θεοδώρου Α.2-2
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 13-15
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΜΕΘΑΝΑ - ΠΡΩΤΕΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή14/04/1917:00Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι., Στατεράς Π.1-5
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 16-18
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή14/04/1917:00Κατσώνας Χ., Βλάχος Χ., Κουκουφιλίππου Ε.0-1
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 22-24
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή14/04/1917:00Κορολής Β., Παρασκευόπουλος Γ., Μελέτης Α.2-1
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 4-6
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΥΔΡΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή14/04/1915:00Ρούσσης Σ., Τούμπας Σ., Δημητρόπουλος Π.1-4
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 7-9
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή14/04/1917:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Νώτης Χ., Παπαγεωργόπουλος Ι.3-0
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 10-12
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή14/04/1917:00Κόλλιας Δ., Φιλιππόπουλος Κ., Παπαβασιλείου Θ.2-1
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 19-21
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή14/04/1917:00Τσιτουρίδης Π., Γεώργας Κ., Δημούλης Θ.2-4
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 25-27
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΔΑΝΑΟΙ - ΛΕΥΚΑΚΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο13/04/1917:00Σιαχάμη Α., Κάτσουδας Π., Παρασκευόπουλος Γ.3-2
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΚΛΕΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή14/04/1917:00Γκουριώτης Κ., Αργυρόπουλος Α., Κουτσούκος Ι.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β΄ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΕΡΝΑΣΚυριακή14/04/1911:00Καπετάνιος Αθ. Π., Τσατσούλη Β., Παπαβασιλείου Θ.2-2

Γ΄Εθνικκή
8ος ομιλος:

Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Εικοσιμίας 2-1ΑΟ Κατασταρίου-Ερμιονίδα 2-3
Καλαμάτα-Παναρκαδικός 2-2
ΑΕ Πελλάνα Καστορείου-Μανδραϊκός 4-1
Ασπρόπυργος-Ένωση Λέρνας 5-0
Παναργειακός-Πάμισος 4-0
ΑΟ Υπάτου-Αστέρας Βλαχιώτη 5-0
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ