Κυριακή, 7 Απριλίου 2019

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:08:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας για τους αγώνες που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 6-7 Απριλίου 2019 :


Α1 Κατηγορία
(26η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο06/04/1914:30Τσιτουρίδης Π., Τσιλογιάννη Α., Παρασκευόπουλος Γ.0-2
2.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο06/04/1917:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Σιαχάμη Α., Μυλωνόπουλος Ν.0-3
3.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΛΕΡΝΑΣΣάββατο06/04/1917:00Καπετάνιος Εμ. Π., Λυκομήτρος Ε., Αργύρης Ι.
(Παρατηρητής Δ: Νενεκούμης Χαρίλαος)
1-1
4.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο06/04/1917:00Αθανασόπουλος Β., Σκιαδάς Δ., Παπαβασιλείου Θ.
(Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ(Λ))
4-1
5.ΠΟΡΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή07/04/1917:00Ζώης Μ., Μαρινόπουλος Π., Αποστολόπουλος Δ.4-1
6.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή07/04/1917:00Τριανταφύλλου Ρ., Λέκκας Χ., Πρέσβελου Γ.0-1
7.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή07/04/1917:00Κόλλιας Γ., Μπούκουρα Μ., Γεώργας Κ.2-2
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1-3
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή07/04/1913:00Αντωνόπουλος Σ., Ρούσσης Σ., Τσατσούλη Β.4-2
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 13-15
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΜΕΘΑΝΑΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή07/04/1917:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π., Κάτσουδας Π.4-0
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 16-18
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝ ΙΝΑΧΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή07/04/1917:00Θεοδώρου Α., Κορολής Β., Δημητρόπουλος Π.1-2
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 22-24
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο06/04/1917:00Γκουριώτης Κ., Τούμπας Σ., Μελέτης Α.0-4
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 4-6
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο06/04/1917:00Κόλλιας Γ., Λέκκας Χ., Μαρινόπουλος Π.5-5
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 7-9
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΛΥΓΚΕΥΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο06/04/1917:00Κουτσούκος Γ., Γεώργας Κ., Κουτσούκος Ι.3-3
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ