Τετάρτη, 8 Μαΐου 2019

Το ψηφοδέλτιο της "Δυνατής Πόλης Ξανά" του Τάσσου Χειβιδόπουλου


Το ψηφοδέλτιο της Δυνατής Πόλης Ξανά" του Τάσσου Χειβιδόπουλου
Ο ανεξάρτητος συνδυασμός #Δυνατή Πόλη Ξανά με Υποψήφιο Δήμαρχο τον Τάσσο Χειβιδόπουλο κατέθεσε πλήρες ψηφοδέλτιο με 62 υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους για το Δήμο Άργους – Μυκηνών.


Πιστοί στις προγραμματικές μας θέσεις για τις Τοπικές Κοινότητες και σεβόμενοι την αυτονομία τους και το αναφαίρετο δικαίωμά τους στην ελεύθερη έκφραση των κατοίκων τους, αφήσαμε τους πολίτες κάθε χωριού να εκφραστούν μόνοι τους, συγκροτώντας ανεξάρτητους τοπικούς συνδυασμούς.

Με χαρά είδαμε ότι σε όλα τα χωριά συγκροτήθηκαν ανεξάρτητοι τοπικοί συνδυασμοί, χωρίς χρώματα και ταμπέλες, χωρίς πολιτικούς «προστάτες».
Εμείς δεσμευόμαστε ότι, ως Δημοτική Αρχή, θα συνεργαστούμε με όλες και όλους που θα επιλέξουν οι πολίτες των Τοπικών Κοινοτήτων.

Ακολουθεί το Δημοτικό ψηφοδέλτιο:

Χειβιδόπουλος Αναστάσιος του Παναγιώτη
Υποψήφιος Δήμαρχος Άργους – Μυκηνών

Εκλογική Περιφέρεια Αλέας
Μπακοπάνου Μαρία - Παναγιώτα του Νικολάου

Εκλογική Περιφέρεια Άργους
Γαλάνης Ιωάννης του Αναστασίου
Γκαρκάσουλας Κωνσταντίνος του Αποστόλου
Δαμάλας Φώτιος του Αθανασίου
Θεοδωροπούλου - Κότσιφα Παναγιώτα (Γιώτα) του Θεοδώρου
Θωμόπουλος Πέτρος του Ιωάννη
Καλογερόπουλος Βασίλειος του Γεωργίου
Καπετάνιος Παναγιώτης του Εμμανουήλ
Κουγιά - Αποστόλου Γεωργία (Γωγώ) του Αναστασίου
Κουτσούκου Ελένη του Ιωάννη
Κουραβέλου - Δαγρέ Παναγούλα (Πένυ) του Αναστασίου
Κούρος Λουκάς του Νικολάου
Κουτρουφίνη Γαρυφαλλιά (Λίτσα) του Γεωργίου
Κωστάκης Παναγιώτης (Μπόλος) του Αθανασίου
Λειβαδίτης Δημήτριος του Παναγιώτη
Μανός Κωνσταντίνος του Φιλίππου
Νίκας Βασίλειος του Ιωάννη
Οικονόμου Κωνσταντίνος του Διαμαντή
Πανταζή - Ελευθερίου Αντιγόνη του Ανδρέα
Παπαδοπούλου - Παπαπέτρου Αρετή του Θεοδοσίου
Παπανδρέου Ελένη του Κωνσταντίνου
Παπανδριανός - Κεραμίδας Δημήτριος του Ιωάννη
Πάππα Σωτηρία του Αποστόλου
Παρασκευοπούλου Αδαμαντία (Ντία) του Ματθαίου
Πέππα Μαγδαληνή (Μάγδα) του Σωτηρίου
Πειρούνης Δημήτριος του Σπυρίδωνα
Πούλος Χρήστος του Νικολάου
Ρουμελιώτης Θεοδόσιος του Σπυρίδωνα
Ρούσου Κωνσταντίνα - Βασιλική (Βαλεντίνα) του Γεωργίου
Σκούφης Δημήτριος - Ανδρέας του Αθανασίου
Σουρβίνου - Παπαπέτρου Βασιλική (Βάσω) του Φιλίππου
Συγριμής Χρίστος του Αδριανού
Σωτηρόπουλος Νικόλαος του Γεωργίου
Σωτηροπούλου - Τόμπρα Διονυσία του Παναγιώτη
Σωτηροπούλου - Καραγιάννη Ιωάννα του Δημητρίου
Τασσόπουλος Αριστείδης του Θεοδώρου
Τζανή - Σελλή Λουκιανή (Λουκία) του Παναγιώτη
Χαρτοφύλλης Νικόλαος του Δημητρίου
Χολέβας Νικόλαος του Γεωργίου
Χρόνη Αναστασία (Νατάσα) του Γεωργίου
Εκλογική Περιφέρεια Αχλαδοκάμπου
Αναγνωστοπούλου - Μπελτέκου Μαρία του Χαραλάμπους


Εκλογική Περιφέρεια Κουτσοποδίου
Δημάκη Σοφία του Θωμά
Καραβίδας Βασίλειος του Αλεξάνδρου
Λουκάς Νεκτάριος του Μιχαήλ
Μπιτζής Επαμεινώνδας - Θεμιστοκλής (Νώντας) του Δημητρίου
Μπλάτσος Ιωάννης του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Λέρνας
Αλεξίου Ιωάννα του Κωνσταντίνου
Κονοπίσης Δημήτριος  του Βασιλείου
Ψυχογυιού Σταματίνα (Ματίνα) του Βασιλείου
Εκλογική Περιφέρεια Λυρκείας
Κατσαρού Αναστασία του Κωνσταντίνου
Μπενέκος Γεώργιος του Παναγιώτη
Μποζιονέλος Αναστάσιος (Τσόλιας)  του Γεωργίου


Εκλογική Περιφέρεια Μυκηναίων
Γεώργας Αναστάσιος του Μιχαήλ
Δελογιάννης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
Δουρούκα - Παπαδοπούλου Γεωργία του Αναστασίου
Σκάζας Παναγιώτης του Γεωργίου
Τέντζερης Ιωάννης του Παναγιώτη


Εκλογική Περιφέρεια Νέας Κίου
Βασιλειάδου - Καρυώτη Ειρήνη του Ιωάννη
Γιαγκιόζη Βαρβάρα του Ιωάννη
Γουρδομιχάλης Δημήτριος του Γρηγορίου
Κοινωνής Βασίλειος του Γεωργίου
Νενεκούμης Χαρίλαος του Σπύρου


Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ