Πέμπτη, 29 Αυγούστου 2019

92 οι επιτυχόντες του φροντιστηρίου "Παιδεία" στο Ναύπλιο στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2019

92 επιτυχόντες του φροντιστηρίου "Παιδεία" στο Ναύπλιο στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2019
 Με ιδιαίτερη ικανοποίηση ανακοινώνουμε τα ονόματα των μαθητών και των
μαθητριών μας, οι οποίοι εισήχθησαν στην τριτοβάθμια εκπαίδευση στις πανελλαδικές εξετάσεις 2019.

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

2 ΑΡΓΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

3 ΑΣΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

4 ΒΑΪΒΟΝΤΑ ΛΑΕΡΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

5 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

6 ΓΑΒΡΗΛΟΥ ΠΟΠΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

7 ΓΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ

8 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

9 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΚΟΝΔΥΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)

10 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΔΡΑΜΑ)

11 ΓΚΡΙΤΖΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

12 ΔΑΓΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ος ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

13 ΔΡΟΥΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

14 ΔΡΟΥΖΑ ΕΛΕΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)

15 ΔΩΡΟΒΙΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

16 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

17 ΚΑΒΒΑΘΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ - ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ

18 ΚΑΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

19 ΚΑΚΟΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΑΝ)

20 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

21 ΚΑΛΟΥΔΗ ΒΑΣΟΥΛΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

22 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

23 ΚΑΡΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

24 ΚΑΡΟΥΜΠΑ ΛΥΔΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

25 ΚΑΤΣΙΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΠΑΤΡΑ)

26 ΚΟΥΤΡΟΥΦΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

27 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΑΜΑΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ(ΑΘΗΝΑ)

28 ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

29 ΚΩΣΤΑΚΙΤΣΗ ΑΙΓΛΗ  11η ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

31 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

32 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  8η  ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (ΑΘΗΝΑ)

33 ΚΩΤΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)-Ο.Π.Α

34 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 26η ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

35 ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)


36 ΛΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ

37 ΛΙΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

38 ΛΟΥΡΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ  ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

39 ΛΥΣΙΚΑΤΟΥ ΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)

40 ΜΑΛΛΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ  ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ

41 ΜΑΛΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

42 ΜΑΛΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

43 ΜΑΛΛΙΟΣ ΤΑΣΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)

44 ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΘΕΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)

45 ΜΑΡΕΝΤΑΚΗ ΑΡΕΤΗ 4η ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

46 ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

47 ΜΑΡΚΟΥ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)

48 ΜΕΛΛΟΥ ΜΑΙΡΗ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)-Ο.Π.Α

49 ΜΕΡΜΙΓΚΗ ΕΛΕΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

50 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

51 ΜΙΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)

52 ΜΠΑΚΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ

53 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

54 ΜΠΑΛΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΨΗΦΙΑΚΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ (ΨΑΧΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ)

55 ΜΠΑΡΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)

56 ΜΠΕΚΑ ΕΛΕΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

57 ΜΠΟΖΟΥ ΣΥΛΙΑ 13η ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

58 ΜΠΟΜΠΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

59 ΜΠΟΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

60 ΜΠΟΥΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

61 ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

62 ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ

63 ΝΤΕΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

64 ΟΡΦΑΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

65 ΟΡΦΑΝΟΥ ΧΑΡΙΛΕΝΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

66 ΟΡΦΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

67 ΟΜΠΡΙΖΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

68 ΠΑΠΑΜΗΤΡΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

69 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

70 ΠΡΟΥΝΤΖΟΥ ΚΕΛΥ ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) – ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

71 ΡΑΛΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

72 ΡΕΤΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΣ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)

73 ΡΟΥΤΟΥΛΑ ΧΑΡΑ  ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

74 ΣΑΒΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

75 ΣΑΓΚΙΩΤΗ ΑΛΚΗΣΤΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΠΑΝΤΕΙΟ

76 ΣΕΧΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ)

77 ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 39ος  ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

78 ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)

79 ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9ος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

80 ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

81 ΤΟΣΚΑ ΜΑΡΙΝΑ 2η ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

82 ΤΟΣΚΑ ΣΟΦΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

83 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

84 ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΕΚΠΑ

85 ΤΣΕΜΠΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

86 ************ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)

87 ************ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

88 ************ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

89 ************ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

90 ************ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

91 ************ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε.


92 ************  ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)


Υποσημείωση: Οι μαθητές που σημειώνονται με αστερίσκο δεν επιθυμούν τη δημοσίευση του ονόματός τους (κανονισμός προσωπικών δεδομένων GDPR).


Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας για την προσπάθειά τους!
Το αποτέλεσμα τους δικαίωσε. 

Εμείς θα συνεχίσουμε ακούραστα να υπηρετούμε το εκπαιδευτικό μας έργο, όπως εδώ και 30 χρόνια με στόχο η ΄΄παιδεία΄΄ να οδηγεί στην επιτυχία!!!

Καλή σταδιοδρομία!

Διεύθυνση Σπουδών:

Μαθηματικά: Νίκος Μανώλης
Φυσική και Χημεία: Στέφανος Παπακωνσταντίνου-Σπύρος Γλυκοφρύδης
Φιλολογικά: Βίκυ Λαλουκιώτη-Σπύρος Κακούρος
Αιγίου 1 Ναύπλιο Τηλ: 27520-24777

Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ