Κυριακή, 20 Οκτωβρίου 2019

Όλα τα αποτελέσματα του πρωταθλήματος της Α1 και Α2 Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:47:00 μ.μ. | | | |
Όλα τα αποτελέσματα του πρωταθλήματος της Α1 και Α2 Αργολίδας
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας στις κατηγορίες της Α1 και Α2 που πραγματοποιήθηκαν το Σάββατο και την Κυριακή 19/20 Οκτωβρίου:


Α1 Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/10/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Μπούκουρα Μ.3-1
2.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο19/10/1916:00Μανούχος Ε., Τσιλογιάννη Α., Καπετάνιος Αθ. Π.2-0
3.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο19/10/1916:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Γεώργας Κ.0-5
4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή20/10/1916:00Ζώης Μ., Σκιαδάς Δ., Μπέγκος Α.4-2
5.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή20/10/1916:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργύρης Ι., Κάτσουδας Π.1-3
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή20/10/1916:00Κόλλιας Γ., Λέκκας Χ., Θεοδώρου Α.0-0
7.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή20/10/1916:15Μανούχος Ε., Τσιτουρίδης Π., Βλάχος Χ.0-2
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο19/10/1916:00Σκιαδάς Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Κουτσούκος Ι.3-3
9.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΥΔΡΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή20/10/1913:00Τσιτουρίδης Π., Μανούχος Ε., Τσατσούλη Β.3-1
10.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή20/10/1916:00Αθανασόπουλος Β., Αντωνόπουλος Σ., Δημητρόπουλος Π.1-0
11.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή20/10/1916:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Κυριακίδης Χ.1-2
12.ΜΕΘΑΝΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή20/10/1916:00Κόλλιας Δ., Μαρινόπουλος Π., Μπούκουρα Μ.2-1
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο19/10/1916:00Τσιτουρίδης Π., Νώτης Χ., Κυριακίδης Χ.4-5
14.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή20/10/1911:00Κατσώνας Χ., Ρούσσης Σ., Μελέτης Α.0-2
15.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή20/10/1916:00Νώτης Χ., Γεώργας Κ., Πρέσβελου Γ.3-1
16.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΡΓΕΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή20/10/1916:00Δρούζας Χ., Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι.5-0
17.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή20/10/1918:30Αντωνόπουλος Σ., Αθανασόπουλος Β., Δημητρόπουλος Π.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο19/10/1916:00Θεοδώρου Α., Μπέγκος Α., Κουτσούκος Γ.
(Παρατηρητής: ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ)
1-2
19.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/10/1918:00Σιαχάμη Α., Κόλλιας Δ., Αργύρης Ι.3-3
20.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή20/10/1916:00Ρούσσης Σ., Κατσώνας Χ., Μελέτης Α.0-0
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ