Κυριακή, 24 Νοεμβρίου 2019

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:02:00 μ.μ. | | | | |
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών αγώνων των ομάδων της Αργολίδας για τα πρωταθλήματα της Α1 και Α2 κατηγορίας που διεξάχθηκαν το Σαββατοκύριακο 23 και 24 Νοεμβρίου.

Α1 Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο23/11/1915:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Σκιαδάς Δ.2-2
2.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο23/11/1915:00Τριανταφύλλου Ρ., Λυκομήτρος Ε., Κάτσουδας Π.2-2
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο23/11/1915:00Κόλλιας Γ., Μπούκουρα Μ., Αργύρης Ι.0-2
4.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο23/11/1915:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσατσούλη Β., Κόλλιας Δ.3-2
5.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή24/11/1915:00Ζώης Μ., Κουτσούκος Γ., Δημητρόπουλος Π.1-1
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015Κ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή24/11/1915:00Αθανασόπουλος Β., Λέκκας Χ., Μπατάκος Κ.2-1
7.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή24/11/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσιλογιάννη Α., Κυριακίδης Χ.
(Παρατηρητής Δ: Νενεκούμης Χαρίλαος)
2-3
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο23/11/1915:00Αθανασόπουλος Β., Βαρελά Β., Γεώργας Κ.0-1
9.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή24/11/1910:00Δρούζας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Θεοδώρου Α.1-3
10.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00Τριανταφύλλου Ρ., Κάτσουδας Π., Ελεφάντης Χ.0-4
11.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΥΔΡΑΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή24/11/1915:00Ρούσσης Σ., Τσιτουρίδης Π., Δαγρέ Μ.3-4
12.ΜΕΘΑΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή24/11/1915:00Κόλλιας Δ., Μαρινόπουλος Π., Παρασκευόπουλος Γ.2-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο23/11/1915:00Ζώης Μ., Λέκκας Χ., Μαρινόπουλος Π.1-1
14.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή24/11/1911:00Κατσώνας Χ., Νώτης Χ., Κορολής Β.0-5
15.ΑΡΓΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00Νώτης Χ., Κατσώνας Χ., Κορολής Β.1-9
16.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή24/11/1915:00Σκιαδάς Δ., Αργύρης Ι., Πρέσβελου Γ.
17.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή24/11/1915:15Θεοδώρου Α., Καπετάνιος Αθ. Π., Δρούζας Χ.1-5
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο23/11/1918:00Σιαχάμη Α., Παρασκευόπουλος Γ., Δημητρόπουλος Π.1-2
19.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή24/11/1915:00Σιαχάμη Α., Μελέτης Α., Φιλιππόπουλος Κ.0-2
20.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή24/11/1915:00Κόλλιας Γ., Γεώργας Κ., Κουτσούκος Ι.4-0
B KAT. 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΠΟΡΟΣ - ΘΗΣΕΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο23/11/1912:00Τσιτουρίδης Π., Τσιλογιάννη Α., Δαγρέ Μ.0-2
22.ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝ - ΣΑΡΩΝΑΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο23/11/1915:00Τσιτουρίδης Π., Τσιλογιάννη Α., Δαγρέ Μ.7-5
Β ΚΑΤ. 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή24/11/1910:00Ρούσσης Σ., Μυλωνόπουλος Ν., Φιλιππόπουλος Κ.3-1
24.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή24/11/1911:00Τσατσούλη Β., Βαρελά Β., Πρέσβελου Γ.0-7
25.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή24/11/1912:15Καπετάνιος Αθ. Π., Δρούζας Χ., Θεοδώρου Α.3-0
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ