Κυριακή, 3 Νοεμβρίου 2019

Όλα τα αποτελεσματα της Α1 και Α2 κατηγορίας στην Αργολίδα

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:17:00 μ.μ. | | | | | |
Όλα τα αποτελεσματα της Α1 και Α2 κατηγορίας στην Αργολίδα
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας στις κατηγορίες Α1 και Α2 που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 2 και 3 Νοεμβρίου:



Α1 Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο02/11/1915:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Κόλλιας Δ., Νώτης Χ.4-1
2.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο02/11/1915:00Κόλλιας Γ., Κατσώνας Χ., Τούμπας Σ.
(Παρατηρητής Δ: Νενεκούμης Χαρίλαος)
2-2
3.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο02/11/1915:00Αθανασόπουλος Β., Τσιλογιάννη Α., Καπετάνιος Αθ. Π.2-3
4.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή03/11/1915:00Τσιτουρίδης Π., Αργύρης Ι., Μελέτης Α.2-1
5.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή03/11/1915:00Ζώης Μ., Παρασκευόπουλος Γ., Στατεράς Π.1-2
6.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή03/11/1915:00Μανούχος Ε., Αντωνόπουλος Σ., Κάτσουδας Π.1-0
7.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή03/11/1915:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Τσιλογιάννη Α., Γεώργας Κ.
(Παρατηρητής Δ: Δανούσης Σωτήριος)
2-2
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΡΟΙΤΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο02/11/1915:00Σιαχάμη Α., Αργύρης Ι., Δαγρέ Μ.1-4
9.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή03/11/1911:00Θεοδώρου Α., Καπετάνιος Εμ. Π., Μπέγκος Α.0-5
10.ΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή03/11/1914:00Μαρινόπουλος Π., Λέκκας Χ., Αποστολόπουλος Δ.5-2
11.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή03/11/1915:00Νώτης Χ., Τούμπας Σ., Δημητρόπουλος Π.1-4
12.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή03/11/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Θεοδώρου Α., Μπέγκος Α.
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο02/11/1915:00Τσατσούλη Β., Βλάχος Χ., Μελέτης Α.3-1
14.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή03/11/1915:00Κόλλιας Δ., Πρέσβελου Γ., Δημούλης Θ.1-2
15.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή03/11/1915:00Ρούσσης Σ., Γκουριώτης Κ., Σκιαδάς Δ.0-4
16.ΑΡΓΕΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή03/11/1915:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μαντάς Ι., Κουτσούκος Ι.1-4
17.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή03/11/1918:00Αντωνόπουλος Σ., Μανούχος Ε., Κάτσουδας Π.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο02/11/1918:00Ζώης Μ., Κυριακίδης Χ., Παρασκευόπουλος Γ.1-0
19.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή03/11/1911:00Σκιαδάς Δ., Γκουριώτης Κ., Ρούσσης Σ.5-4
20.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή03/11/1915:00Δρούζας Χ., Κουτσούκος Γ., Κυριακίδης Χ.1-1
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ