Τετάρτη, 13 Νοεμβρίου 2019

Στον όμιλο Πατρών θα δώσει τις μάχες ο Ναυτικός Όμιλος Ναυπλίου για τα Πρωταθλήματα Ανδρών και Εφήβων

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 8:20:00 μ.μ. | | |
Στον όμιλο Πατρών θα δώσει τις μάχες ο Ναυτικός Όμιλος Ναυπλίου για τα Πρωταθλήματα Ανδρών και Εφήβων
Πραγματοποιήθηκε την Τρίτη (13/11) η κλήρωση για τα πρωταθλήματα Νέων Ανδρών, Εφήβων, Νέων Γυναικών και Νεανίδων της ΚΟΕ.

Στους Νέους Ανδρες, στον όμιλο της Κρήτης συμμετέχουν ΝΟ Χανίων, ΝΟ Ρεθύμνου και ΟΦΗ, που θα αντιμετωπίσουν ακόμη Γλυφάδα και Πανιώνιος.

Στους Εφηβους μαζί με ΝΟ Χανίων, ΟΦΗ και ΝΟΡ, είναι οι Ηλυσιακός και Απόλλων Σμύρνης.

Στις Νέες Γυναίκες ο όμιλος Κρήτης απαρτίζεται από ΝΟΧ, ΟΦΗ, ΝΟΡ και τη Γλυφάδα και στις Νέανιδες από ΝΟΧ, ΝΟΡ, ΟΦΗ, Βουλιαγμένη και Ηλιούπολη.


Αναλυτικά:

ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
Α' ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, Νηρέας Γέρακα, ΑΕΚ, Τρίαινα Βούλας, ΝΟ Χίου
Β' ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: Απόλλων Σμύρνης, Εθνικός, ΓΣ Ηλιούπολης, Ηλυσιακός, ΠΕΚΕ Βροντάδου
Γ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΑΕ Χαϊδαρίου, Νηρέας Χαλανδρίου, Ιωνικός Νίκαιας, ΓΣ Περιστερίου, Μίλων
ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Πανσερραϊκός, ΠΑΟΚ, Πύρρος Ιωαννίνων, ΟΦΘ, ΑΠΣ Οξυγόνο
ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: ΑΝΟ Γλυφάδας, ΝΟ Χανίων, ΝΟ Ρεθύμνου, ΟΦΗ, Πανιώνιος
ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ: ΠΑΣ Φοίβος, Νηρέας Λαμίας, ΝΟ Λάρισας, ΟΥΚ Βόλου, Ολυμπιακός
ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: ΝΟ Βουλιαγμένης, ΝΕ Πατρών, ΝΟ Ναυπλίου, Παναθηναϊκός
*Οι αγώνες 10-12 Ιανουαρίου, ενώ στην επόμενη φάση, δεν προκρίνεται μόνον η τελευταία ομάδα κάθε Ομίλου.

ΕΦΗΒΩΝ

Α' ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΝΟ Χίου, Πανιώνιος, Άρης Νίκαιας, ΑΟ Πετρούπολης, Ιωνικός Νίκαιας
Β' ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΝΟ Βουλιαγμένη, ΝΟ Χαλκίδας, ΓΣ Περιστερίου, Τρίτων Αμαρουσίου, ΑΕ Χαϊδαρίου
Γ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, ΣΚ Ροή, Υδραϊκός, Νηρέας Χαλανδρίου
Δ' ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: Παναθηναϊκός, ΑΝΟ Γλυφάδας, Μίλων, ΑΝΟ Μεταμόρφωσης, Δελφίνια Μεταμόρφωσης
Ε' ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: Ολυμπιακός, Εθνικός, ΓΣ Ηλιούπολης, Νηρέας Γέρακα
ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: ΝΟ Τριχωνίδας. ΝΟ Ναυπλίου, ΝΕ Πατρών, ΝΟ Πατρών, ΝΟ Καλαμάτας
ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ: Νηρέας Λαμίας, ΝΕ Λαμίας, Νίκη Βόλου, ΝΕ Λάρισας, ΟΥΚ Βόλου
Α' ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ: ΝΟ Καβάλας, Πανσερραϊκός, ΝΟ Αλεξανδρούπολης, Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Ποσειδών Ορεστιάδας
Β' ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ: ΟΦΘ, ΚΕ Κοζάνης, ΝΑΟ Κέρκυρας, Δελφίνια Πτολεμαϊδας, Πύρρος Ιωαννίνων
ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΠΑΟΚ, Άρης Θεσσαλονίκης, Ηρακλής, ΠΑΣ Φοίβος, ΣΑΠΚ Νεάπολης
ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: Ηλυσιακός, ΟΦΗ, ΝΟ Χανίων, ΝΟ Ρεθύμνου, Απόλλων Σμύρνης
*Οι αγώνες 24-26 Ιανουαρίου, ενώ στην επόμενη φάση δεν προκρίνεται μόνον η τελευταία ομάδα κάθε Ομίλου.

ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α' ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: Εθνικός, ΝΟ Βουλιαγμένης, ΑΕΚ, Πανιώνιος
Β' ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: Νηρέας Χαλανδρίου, Ολυμπιακός, Ηλυσιακός, Ιωνικός Νίκαιας
ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: ΝΟ Ρεθύμνου, ΝΟ Χανίων, ΟΦΗ, ΑΝΟ Γλυφάδας
ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΛΟΥ: ΟΥΚ Βόλου, ΠΑΟΚ, ΝΕ Πατρών, ΓΣ Περιστερίου
*Οι αγώνες 10-12 Ιανουαρίου, ενώ στην Τελική Φάση (25-27 Ιουνίου), προκρίνονται οι 2 πρώτες ομάδες κάθε Ομίλου (σύνολο 8).

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ: ΑΝΟ Γλυφάδας, Νηρέας Χαλανδρίου, Ηλυσιακός, ΓΣ Περιστερίου, Τρίτων Αμαρουσίου
ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Εθνικός, Άρης Θεσσαλονίκης, Ολυμπιακός, ΠΑΟΚ, Πανσερραϊκός
ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ: Πανιώνιος, ΟΥΚ Βόλου, ΝΕ Πατρών, ΟΕΑΝΑ Βόλου, ΝΟ Λάρισας
ΟΜΙΛΟΣ ΚΡΗΤΗΣ: ΝΟ Βουλιαγμένης, ΝΟ Χανίων, ΓΣ Ηλιούπολης, ΝΟ Ρεθύμνου, ΟΦΗ
*Οι αγώνες 24-26 Ιανουαρίου, ενώ στην επόμενη φάση δεν προκρίνεται μόνο η τελευταία ομάδα κάθε Ομίλου.
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ