Δευτέρα, 16 Δεκεμβρίου 2019

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 12:31:00 μ.μ. | | | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας για τα πρωταθλήματα της Α1 και Α2 κατηγορίας που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 14 και 15 Δεκεμβρίου.
Α1 Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο14/12/1915:00Μανούχος Ε., Λυκομήτρος Ε., Τούμπας Σ.4-1
2.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο14/12/1915:00Ζώης Μ., Θεοδώρου Α., Τσιλογιάννη Α.2-4
3.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο14/12/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Ρούσσης Σ.4-0
4.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή15/12/1915:00Δρούζας Χ., Λυκομήτρος Ε., Κόλλιας Δ.0-1
5.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή15/12/1915:00Ζώης Μ., Νώτης Χ., Πρέσβελου Γ.2-0
6.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή15/12/1915:00Αθανασόπουλος Β., Θεοδώρου Α., Ρούσσης Σ.0-1
7.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή15/12/1915:00Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ., Τσατσούλη Β.0-3
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο14/12/1915:00Κόλλιας Γ., Μπούκουρα Μ., Κόλλιας Δ.0-2
9.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο14/12/1915:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργύρης Ι., Κατσώνας Χ.1-1
10.ΜΕΘΑΝΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή15/12/1914:00Κόλλιας Γ., Κάτσουδας Π., Λέκκας Χ.1-5
11.ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή15/12/1915:00Μαρινόπουλος Π., Παρασκευόπουλος Γ., Κουτσούκος Γ.0-1
12.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΥΔΡΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00Καπετάνιος Αθ. Π., Κουτσούκος Ι., Μελέτης Α.0-4
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή15/12/1911:00Καπετάνιος Αθ. Π., Κουτσούκος Ι., Μελέτης Α.2-0
14.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή15/12/1911:00Τσατσούλη Β., Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ.0-5
15.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΡΓΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή15/12/1911:00Νώτης Χ., Ζώης Μ., Πρέσβελου Γ.4-3
16.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή15/12/1915:00ΠΛΑΓΙΑΝΑΚΟΣ Α., Μποβέρος Δ., Αργύρης Ι.4-0
17.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή15/12/1915:00Σκιαδάς Δ., Μπατάκος Κ., Δημητρόπουλος Π.1-0
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή15/12/1911:00Κουτσούκος Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Μαρινόπουλος Π.1-2
19.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00Τσιτουρίδης Π., Μπέγκος Α., Κορολής Β.1-3
20.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή15/12/1915:00Καπετάνιος Εμ. Π., Γεώργας Κ., Ελεφάντης Χ.3-1
B KAT. 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΦΑΒΙΕΡΟΣ ΜΕΘΑΝΩΝΓΑΛΑΤΑΣάββατο14/12/1912:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Στατεράς Π., Δημητρόπουλος Π.6-0
22.ΔΡΥΟΠΗ - ΠΟΡΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο14/12/1915:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Δημητρόπουλος Π., Στατεράς Π.2-7
Β ΚΑΤ. 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή15/12/1911:00Κόλλιας Δ., Λυκομήτρος Ε., Δρούζας Χ.4-1
24.ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή15/12/1911:00Τσιτουρίδης Π., Κορολής Β., Μπέγκος Α.3-4
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΔΑΝΑΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο14/12/1911:004-0
26.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο14/12/1911:000-4

Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ