Κυριακή, 5 Ιανουαρίου 2020

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:15:00 μ.μ. | | | | | |
Όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας για τους αγώνες που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 4 και 5 Ιανουαρίου 2020.


Α1 Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο04/01/2015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Καπετάνιος Αθ. Π., Ρούσσης Σ.0-0
2.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο04/01/2015:00Κόλλιας Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Τσατσούλη Β.1-3
3.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο04/01/2015:00Νώτης Χ., Σκιαδάς Δ., Δαγρέ Μ.5-0
4.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο04/01/2015:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Τούμπας Σ.2-3
5.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο04/01/2015:00Τριανταφύλλου Ρ., Μπούκουρα Μ., Κυριακίδης Χ.5-0
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο04/01/2015:15Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργύρης Ι., Μπέγκος Α.1-0
7.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή05/01/2015:00Μανούχος Ε., Τούμπας Σ., Λέκκας Χ.
(Παρατηρητής Δ: Νενεκούμης Χαρίλαος)
3-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή05/01/2015:00Τσατσούλη Β., Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργύρης Ι.0-4
Β ΚΑΤ. 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΟΣ 2017ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο04/01/2015:00Σιαχάμη Α., Φιλιππόπουλος Κ., Ορφανός Β.1-3
10.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο04/01/2018:00Μπατάκος Κ., Γεώργας Κ., Κουτσούκος Ι.5-1
11.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΜIΔΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή05/01/2011:00Κόλλιας Δ., Κάτσουδας Π., Πρέσβελου Γ.Διακόπηκε
Β ΚΑΤ. 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή05/01/2011:30Τσιτουρίδης Π., Τσιλογιάννη Α., Δαγρέ Μ.2-4
Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο04/01/2015:00Κουτσούκος Γ., Δημητρόπουλος Π., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π.5-1
14.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή05/01/2011:00Μπατάκος Κ., Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ.0-4
15.ΑΡΑΧΝΑΙΟ - Α.Γ.Ο.Ν.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή05/01/2015:00Ρούσσης Σ., Δημητρόπουλος Π., ΒΛΑΧΟΣ Α.0-4
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ