Κυριακή, 16 Φεβρουαρίου 2020

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:08:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας για τις αγωνιστικές του Σαββατοκύριακου 15 και 16 Φεβρουαρίου.
Α1 Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο15/02/2015:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Καπετάνιος Αθ. Π.3-1
2.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο15/02/2015:00Μαρινόπουλος Π., Λυκομήτρος Ε., Μπέγκος Α.0-1
3.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή16/02/2015:00Τριανταφύλλου Ρ., Κάτσουδας Π., Μπατάκος Κ.2-0
4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή16/02/2015:00Ζώης Μ., Τσιλογιάννη Α., Πρέσβελου Γ.0-3
5.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή16/02/2015:00Μανούχος Ε., Τούμπας Σ., Καπετάνιος Αθ. Π.2-2
6.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή16/02/2015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Δημητρόπουλος Π.1-0
7.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή16/02/2015:00Δρούζας Χ., Λέκκας Χ., Αργυρόπουλος Α.1-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή16/02/2011:30Κόλλιας Δ., Τσατσούλη Β., Κυριακίδης Χ.2-2
9.ΥΔΡΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΥΔΡΑΣΚυριακή16/02/2014:00Αθανασόπουλος Β., Δαγρέ Μ., Ελεφάντης Χ.6-1
10.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή16/02/2015:00Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι., Κυριακίδης Χ.1-2
11.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή16/02/2015:00Μαρινόπουλος Π., Σκιαδάς Δ., ΜΑΚΡΗΣ Θ.2-0
12.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή16/02/2015:00Κουτσούκος Γ., Μαντάς Ι., ΜΑΚΡΗΣ Ν.0-1
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΓΕΑΣΑΡΧ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο15/02/2015:30Καπετάνιος Εμ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Δημητρόπουλος Π.7-0
14.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή16/02/2012:00Ρούσσης Σ., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π., Ορφανός Β.0-2
15.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή16/02/2012:00Νώτης Χ., Φιλιππόπουλος Κ., ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ Σ.1-2
16.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή16/02/2012:00Μανούχος Ε., Τούμπας Σ., Καπετάνιος Αθ. Π.0-5
17.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή16/02/2015:00Ρούσσης Σ., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π., Ορφανός Β.1-4
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο15/02/2015:00Κόλλιας Γ., Τσιλογιάννη Α., Μπούκουρα Μ.2-3
19.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο15/02/2018:00Τσιτουρίδης Π., Παρασκευόπουλος Γ., Δαγρέ Μ.0-2
20.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή16/02/2015:00Νώτης Χ., Φιλιππόπουλος Κ., ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ Σ.6-3
Β ΚΑΤ. 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο15/02/2015:30Τσατσούλη Β., Μελέτης Α., Βλάχος Α.4-3
22.ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΟΣ 2017 - ΜIΔΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο15/02/2016:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Γεώργας Κ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-1
23.ΝΙΚΗ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή16/02/2011:30Δρούζας Χ., Λέκκας Χ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4
Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο15/02/2015:00Κόλλιας Δ., Κουτσούκος Ι., Κουκουφιλίππου Ι.0-8
25.ΟΡΝΕΑΤΗΣ ΓΥΜΝΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΓΥΜΝΟΥΣάββατο15/02/2015:00Μπατάκος Κ., Ρούσσης Σ., ΜΑΚΡΗΣ Θ.0-4
26.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΑΡΑΧΝΑΙΟΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή16/02/2012:00Κουτσούκος Γ., Μαντάς Ι., ΜΑΚΡΗΣ Ν.2-2
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ