Κυριακή, 9 Φεβρουαρίου 2020

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:24:00 μ.μ. | | | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δειτε παρακάτω όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικων ομάδων της Αργολίδας για τις αγωνιστικές που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 8 και 9 Φεβρουαρίου 2020.


Α1 Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο08/02/2015:00Μανούχος Ε., Τούμπας Σ., Κόλλιας Δ.3-0
2.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο08/02/2015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Κατσώνας Χ.2-2
3.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή09/02/2015:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Θεοδώρου Α., Νώτης Χ.6-0
4.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015Ν.ΚΙΟΥΚυριακή09/02/2015:00Αθανασόπουλος Β., Κάτσουδας Π., Κουτσούκος Γ.0-1
5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή09/02/2015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Καπετάνιος Αθ. Π.5-0
6.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή09/02/2015:00Κόλλιας Γ., Λυκομήτρος Ε., Κατσώνας Χ.5-2
7.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή09/02/2015:00Δρούζας Χ., Γκουριώτης Κ., Μαντάς Ι.0-3
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή09/02/2011:00Μαρινόπουλος Π., Γεώργας Κ., Ελεφάντης Χ.1-0
9.ΜΕΘΑΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή09/02/2015:00Ζώης Μ., Μπέγκος Α., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π.4-1
10.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή09/02/2015:00Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι., Βαρελά Β.0-1
11.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή09/02/2015:00Σκιαδάς Δ., Κόλλιας Δ., Κορολής Β.0-4
12.ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΥΔΡΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή09/02/2015:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α., Τούμπας Σ.
(Παρατηρητής Δ: Νενεκούμης Χαρίλαος)
2-1
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο08/02/2015:00Καπετάνιος Αθ. Π., Αργύρης Ι., Βαρελά Β.1-0
14.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο08/02/2015:30Τριανταφύλλου Ρ., Παρασκευόπουλος Γ., Μπούκουρα Μ.1-1
15.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή09/02/2011:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α., ΜΑΚΡΗΣ Θ.2-0
16.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή09/02/2015:00Μπατάκος Κ., Φιλιππόπουλος Κ., Ορφανός Β.4-1
17.ΑΡΓΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή09/02/2015:30Τσιτουρίδης Π., Πρέσβελου Γ., Δημητρόπουλος Π.1-5
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο08/02/2018:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσιλογιάννη Α., Ορφανός Β.0-1
19.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή09/02/2013:00Τσιτουρίδης Π., Πρέσβελου Γ., Δημητρόπουλος Π.2-3
20.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή09/02/2015:00Μαρινόπουλος Π., Γεώργας Κ., Ελεφάντης Χ.4-4
B KAT. 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΔΡΥΟΠΗ - ΘΗΣΕΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο08/02/2011:15Τσιτουρίδης Π., Δαγρέ Μ., ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ Σ.0-3
22.ΠΟΡΟΣ - ΣΑΡΩΝΑΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο08/02/2013:30Τσιτουρίδης Π., Δαγρέ Μ., ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ Σ.6-1
Β ΚΑΤ. 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΝΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή09/02/2011:45Ρούσσης Σ., ΜΑΚΡΗΣ Ν., Κουκουφιλίππου Ι.0-2
24.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΟΣ 2017ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή09/02/2015:00Ρούσσης Σ., ΜΑΚΡΗΣ Ν., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-2
Β ΚΑΤ. 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο08/02/2015:30Ρούσσης Σ., Δημητρόπουλος Π., Φιλιππόπουλος Κ.2-2
26.ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή09/02/2011:30Κόλλιας Δ., Μελέτης Α., Βλάχος Α.1-0
Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥ - ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο08/02/2015:00Κουτσούκος Γ., Κουτσούκος Ι., ΣΧΙΖΑΣ Σ.6-0
28.ΑΡΑΧΝΑΙΟ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο08/02/2015:00Σιαχάμη Α., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Θ.0-4
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ