Κυριακή, 23 Φεβρουαρίου 2020

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:19:00 μ.μ. | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικων ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελεσματα των ομάδων της Αργολίδας για τις αγωνιστικές του Σαββατοκύριακου 22 και 23 Φεβρουαρίου


Α1 Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΓΑΛΑΤΑΣάββατο22/02/2015:00Δρούζας Χ., Λέκκας Χ., Θεοδώρου Α.1-1
2.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο22/02/2015:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.1-4
3.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο22/02/2015:00Αθανασόπουλος Β., Μπατάκος Κ., Μπούκουρα Μ.3-1
4.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο22/02/2015:00Κόλλιας Γ., Αργύρης Ι., Κατσώνας Χ.
(Παρατηρητής Δ: Νενεκούμης Χαρίλαος)
4-2
5.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο22/02/2015:00Τσιτουρίδης Π., Κυριακίδης Χ., Δαγρέ Μ.1-1
6.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο22/02/2016:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Γκουριώτης Κ., Τούμπας Σ.4-0
7.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή23/02/2015:00Τσιτουρίδης Π., Κάτσουδας Π., Μπέγκος Α.Διακόπηκε
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή23/02/2012:30Μανούχος Ε., Δαγρέ Μ., Πρέσβελου Γ.0-1
9.ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή23/02/2014:00Αθανασόπουλος Β., Αργυρόπουλος Α., Καπετάνιος Αθ. Π.1-0
10.ΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥΥΔΡΑΣΚυριακή23/02/2014:00Κόλλιας Δ., Γεώργας Κ., Βλάχος Α.2-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο22/02/2015:00Νώτης Χ., Κουτσούκος Ι., ΜΑΚΡΗΣ Ν.3-2
12.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΡΓΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή23/02/2010:30Τσατσούλη Β., Ορφανός Β., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π.6-0
13.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή23/02/2012:00Μπατάκος Κ., ΜΑΚΡΗΣ Θ., ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
14.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή23/02/2015:00Μαρινόπουλος Π., Κατσώνας Χ., Φιλιππόπουλος Κ.4-0
15.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή23/02/2016:30Τριανταφύλλου Ρ., Παρασκευόπουλος Γ., Μπατάκος Κ.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο22/02/2015:00Τσατσούλη Β., Μπέγκος Α., ΛΑΓΟΥΡΟΣ Π.1-3
17.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή23/02/2015:00Ρούσσης Σ., Αργύρης Ι., Δημητρόπουλος Π.0-2
18.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή23/02/2015:30Μανούχος Ε., Πρέσβελου Γ., Δαγρέ Μ.1-1
Β ΚΑΤ. 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο22/02/2015:30Σιαχάμη Α., Δημητρόπουλος Π., ΡΑΦΑΗΛΙΔΗ Σ.1-9
Β. ΚΑΤ. 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο22/02/2015:00Τριανταφύλλου Ρ., Γεώργας Κ., Ορφανός Β.3-0
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ