Κυριακή, 20 Σεπτεμβρίου 2020

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών αγώνων της Ά φάσης του Κυπέλλου Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:50:00 μ.μ. | | |
Όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών αγώνων της Ά φάσης του Κυπέλλου Αργολίδας
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών αγώνων των ομάδων της Αργολίδας για την πρώτη φάση του Κυπέλλου Αργολίδας που διεξήχθησαν σήμερα Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου:

Κύπελλο 1ος Όμιλος
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο19/09/2016:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργύρης Ι., Δημητρόπουλος Π.Αναβλήθηκε
2.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο19/09/2016:00Δρούζας Χ., Μπέγκος Α., Στατεράς Π.Αναβλήθηκε
3.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΛΥΓΚΕΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή20/09/2016:00Τριανταφύλλου Ρ., Ρούσσης Σ., Κουτσούκος Ι.0-2
4.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή20/09/2016:00Καπετάνιος Αθ. Π., Αργύρης Ι., Βλάχος Α.0-3
Κύπελλο 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/09/2016:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Μαυροκορδόπουλος Ν.Αναβλήθηκε
6.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή20/09/2016:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μπούκουρα Μ., Αργυρόπουλος Α.1-2
7.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΛΙΜΝΩΝΚυριακή20/09/2016:00Σιαχάμη Α., Κάτσουδας Π., Δημητρόπουλος Π.0-5
8.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή20/09/2016:00Μαρινόπουλος Π., Θεοδώρου Α., Δρούζας Α.
Κύπελλο 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο19/09/2016:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Δαγρέ Μ., Ορφανός Β.Αναβλήθηκε
10.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή20/09/2016:00Ζώης Μ., Γκουριώτης Κ., Γεώργας Κ.3-2
11.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή20/09/2016:00Κόλλιας Γ., Βεργέτης Δ., Λυκομήτρος Ε.1-0 παρ.
12.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή20/09/2016:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κόλλιας Δ., Παρασκευόπουλος Γ.1-0
Κύπελλο 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο19/09/2016:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Κυριακίδης Χ.Αναβλήθηκε
14.ΜΕΘΑΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο19/09/2016:00Μπατάκος Κ., Ρούσσης Σ., Φιλιππόπουλος Κ.Αναβλήθηκε
15.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή20/09/2016:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Φιλιππόπουλος Κ., Στατεράς Π.0-4
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ