Σάββατο, 19 Σεπτεμβρίου 2020

Με τον Αστέρα Μπόρσας ξεκινάει για το Κύπελλο Αργολίδας ο Παναργειακός (το πρόγραμμα όλων αγώνων)

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 10:50:00 π.μ. | | | |
Με τον Αστέρα Μπόρσας ξεκινάει για το Κύπελλο Αργολίδας ο Παναργειακός
Με αγώνα για το Κύπελλο Αργολίδας ξεκινάει ο Παναργειακός στον 2ο Όμιλο και την 1η αγωνιστική. 

Ο Παναργειακος παίζει εκτός έδρας με την ομάδα του Αστέρα Μπόρσα και ξεκινά τις αγωνιστικές υποχρεώσεις με ώρα έναρξης 4.00 μ.μ. 

Διαιτητές του Αγώνα Παπαγεωργόπουλος Ιωάννης, Δαγρέ Μαρία Ορφανός Βασίλης.

Το πρόγραμμα των αγώνων για το Σάββατο και την Κυριακή για την 1η φάση του Κυπέλλου Αργολίδας:

Κύπελλο 1ος Όμιλος
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο19/09/2016:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργύρης Ι., Δημητρόπουλος Π.
2.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο19/09/2016:00Δρούζας Χ., Μπέγκος Α., Στατεράς Π.
Κύπελλο 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/09/2016:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Μαυροκορδόπουλος Ν.
Κύπελλο 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο19/09/2016:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Δαγρέ Μ., Ορφανός Β.
Κύπελλο 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΣάββατο19/09/2016:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κάτσουδας Π., Κυριακίδης Χ.
6.ΜΕΘΑΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο19/09/2016:00Μπατάκος Κ., Ρούσσης Σ., Φιλιππόπουλος Κ.

Σημείωση: Η επιτροπή πρωταθλήματος διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες


Κύπελλο 1ος Όμιλος
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΛΥΓΚΕΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή20/09/2016:00Τριανταφύλλου Ρ., Ρούσσης Σ., Κουτσούκος Ι.
2.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή20/09/2016:00Καπετάνιος Αθ. Π., Αργύρης Ι., Βλάχος Α.
Κύπελλο 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή20/09/2016:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μπούκουρα Μ., Αργυρόπουλος Α.
4.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΛΙΜΝΩΝΚυριακή20/09/2016:00Σιαχάμη Α., Κάτσουδας Π., Δημητρόπουλος Π.
5.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή20/09/2016:00Μαρινόπουλος Π., Θεοδώρου Α., Δρούζας Α.
Κύπελλο 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή20/09/2016:00Ζώης Μ., Γκουριώτης Κ., Γεώργας Κ.
7.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή20/09/2016:00Κόλλιας Γ., Βεργέτης Δ., Λυκομήτρος Ε.
8.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή20/09/2016:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Κόλλιας Δ., Παρασκευόπουλος Γ.
Κύπελλο 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή20/09/2016:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Φιλιππόπουλος Κ., Στατεράς Π.

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ