Αγανακτισμένοι είναι οι κάτοικοι της περιοχής της Κρύας Βρύσης και των γύρω χωριών στην Αργολίδα καθώς όπως αναφέρουν ο δρόμος που οδηγεί στα χωριά τους από την Ζόγκα είναι κατεστραμμένος και σε άθλια κατάσταση με αποτέλεσμα να κινδυνευουν καθημερινά.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhwZsnQCkl9F9OA6bZusAPa_nCGkJdLz2EINSxaaOmMwNqXrDiHNf2eT5mFjTA8eHk7SocgIJ0y9kkMh_lRf3K1YstXM22GMGdjhZFHkjK5DqjscrJFrF6ik8Dhn_rNIKDZRZD4DuwKtv8/w470-h640-rw/121615288_354504075795746_5405596242720111483_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhT0WMo9EYK5h10NSRpba5XxbSNZp0oH7LhtjDB9QU7H3khmKBDqUR2AUj7YGpR5kITZ7GJUeIVKCbA02dnv_p8w7mIElQI_bIET3vWKPguvDdQz5bOfY3rV85w5pGdrquM2bM9Z17mrhw/w640-h470-rw/121903781_776176673222918_7391368978574788986_n.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgJUWUHztoKFraKV1b72A2wHBiBTzJtQjl2eTRqZABKw-CpmWPtZ-IPe-2uXXlTAYk8ewnFIorTSvqdcQ8TuzFUV2G0fpguY7te6Sy0abATZJNNrPUku7Hz8dl_NqDbFlTvWS-pZ-G8wxs/w640-h480-rw/121958593_2060419160759499_4151079772399209597_n.jpg)
Κάτοικοι απευθύνουν έκκληση σε Δήμο και Περιφέρεια και ζητούν να μεριμνήσουν ουσιαστικά και άμεσα, σε καταγραφή του προβλήματος για την αποκατάσταση του δρόμου πριν να είναι πολύ αργά.