Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2020

Γ΄ Εθνική: Καμία ομάδα της Αργολίδας δεν πήρε νίκη

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:06:00 μ.μ. | | |
Γ΄ Εθνική: Καμία ομάδα της Αργολίδας δεν πήρε νίκη
Γκολ, θέαμα και συγκινήσεις προσέφεραν οι ομάδες της Γ’ Εθνικής, στα παιχνίδια της Κυριακής 25 Οκτωβρίου. Οι ομάδες της Αργολίδας δεν τα κατάφεραν να πάρουν νίκη, καθώς ο Πανναυπλιακός έχασε στο Ναύπλιο από τον Άρη Σκάλας, στο ντέρμπι της Ερμιονίδας με τον Φοίνικα Νέας Επιδαύρου δεν σημειώθηκε γκολ ενώ η Κορωνίδα Κοιλάδας έχασε από τον Παναρκαδικό.

Τα αποτελέσματα του 7ου ομίλου (3η αγωνιστική)

Πανναυπλιακός-Άρης Σκάλας 0-1
Άγιος Ιερόθεος-Μολαϊκός 3-0
Ερμιονίδα-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-0
ΠΑΟ Ρουφ-Κηφισιά 0-1
Παναρκαδικός-Κορωνίδα Κοιλάδας 1-0
Πανγυθεατικός-Ερμής Μελιγούς 0-1
Ρεπό: Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Τα αποτελέσματα και των υπόλοιπων ομίλων:


1ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Αετός Ορφανού 1-3
Αλεξανδρούπολη FC-Αναγέννηση Θαλασσιάς 1-0
Πανδραμαϊκός-Ηρακλής 1-0
ΑΕ Διδυμότειχου-Ορφέας Ξάνθης 1-2
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Εθνικός Σοχού 2-1
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου αναβλ.
ΑΕ Ευόσμου-Ελπίδα Σαπών αναβλ.
Άρης Αβάτου-ΑΕ Αμπελοκήπων αναβλ.

2ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Νίκη Αγκαθιάς-ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Εδεσσαϊκός-Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Αγροτικός Αστέρας 0-2
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μακεδονικός 0-3
Θερμαϊκός Θέρμης-Εθνικός Γιαννιτσών 1-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αετός Βαρβάρας 2-1
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Θύελλα Σαρακηνών αναβλ.
Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

3ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Αναγέννηση Καρδίτσας-Αετός Μακρυχωρίου 1-0
Δίας Δίου-ΑΣ Μετέωρα 1-0
ΠΟ Φήκης-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-ΑΕ Καρίτσας 2-2
Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Σελλάνων 3-0
Κοζάνη-Ατρόμητος Παλαμά αναβλ.
ΠΟ Ελασσόνας-Μακεδονικός Φούφα αναβλ.
Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου

4ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Φωκικός-ΑΟ Υπάτου 1-1
Ηρακλής Ψαχνών-Αταλάντη 2-1
Θησέας Αγριάς-Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-2
Αμβρυσσέας Διστόμου-Νέα Αρτάκη 2-3
Οπούντιος Μαρτίνου-Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-3
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

5ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Παναγρινιακός-Θύελλα Κατσικά 3-1
Αναγέννηση Άρτας-ΟΦΑΜ 1-2
Κασσιόπη-Αστέρας Καληράχης 0-4
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-3
ΠΑΣ Θύελλα -ΑΕ Μεσολογγίου 4-1
ΑΕ Λευκίμμης-Αμβρακικός Λουτρού 2-1
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-ΠΑΣ Πρέβεζα αναβλ.

6ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Πανναξιακός-Χαραυγιακός 0-2
Προοδευτική-Πανιώνιος 1-2
ΑΕ Μυκόνου-Μαρκό 0-0
Φωστήρας-Εθνικός 1-2
Ηλιούπολη-ΑΕ Μοσχάτου 4-1
Ρεπό: Αήττητος Σπατών

8ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Αίας Σαλαμίνας-Πανελευσινιακός 1-0
Θύελλα Ραφήνας-Ακράτητος 2-2
Αστέρας Βάρης-Αιολικός 1-0
Πυθαγόρας-Μικρασιατική Χίου 2-2
ΑΟ Καραβά-ΑΠΟ Κερατσινίου 2-0 (24/10)
Αετός Λουτρών-ΑΕ Πυλίου Κω 1-1 (24/10)

9ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Παναιγιάλειος-ΑΠΣ Ζάκυνθος 1-1
Θύελλα Πατρών-Ναυπακτιακός Αστέρας 2-5
Πάμισος Μεσσήνης-ΠΑΟ Βάρδας 1-1
ΑΟ Τσιλιβή-Αχαϊκή 0-0
Αίας Γαστούνης-ΑΟ Διαβολιτσίου αναβλ.
Εθνικός Σκουλικάδου-Διαγόρας Βραχνεΐκων αναβλ.
Ρεπό: Παλληξουριακός

10ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Γιούχτας-Άγιος Νικόλαος 2-2
Αλμυρός Γαζίου-ΑΟ Παλαιόχωρας 6-0
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Αστέρας Ρεθύμνου 4-0
ΑΕ Νεάπολης-Πλατανιάς 1-0
Πόρος-Άρης Σούδας 1-1
ΑΟ Δαμάστας-Αναγέννηση Ιεράπετρας 4-0
Ρεθυμνιακός-Άρης Ρεθύμνου 4-0
Ατσαλένιος-Ηρόδοτος 2-1
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ