Κυριακή, 11 Οκτωβρίου 2020

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:25:00 μ.μ. | | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω τα αποτελεσματα των αγώνων όλων των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 10-11 Οκτωβρίου

1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΙΔΥΜΩΝΣάββατο10/10/2016:30Τριανταφύλλου Ρ., Γκουριώτης Κ., Γεώργας Κ.5-2
2.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/10/2016:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Τσατσούλη Β.3-0
3.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο10/10/2016:30Ζώης Μ., Βεργέτης Δ., Καπετάνιος Αθ. Π.2-3
4.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΟΡΤΟΧΕΛΙΟΥΚυριακή11/10/2016:30Τριανταφύλλου Ρ., Γεώργας Κ., Κόλλιας Δ.1-3
2ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή11/10/2016:30Μαρινόπουλος Π., Τούμπας Σ., Δημητρόπουλος Π.0-3
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή11/10/2016:30Αθανασόπουλος Β., Δαγρέ Μ., Μπούκουρα Μ.1-2
7.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή11/10/2016:30Δρούζας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Μπέγκος Α.3-1
8.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή11/10/2016:30Κόλλιας Γ., Ρούσσης Σ., Μπατάκος Κ.7-0
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΠΕΡ.2020-2021
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή11/10/2016:003-1
10.Ο ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΑΠΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ Α.ΕΚυριακή11/10/2016:000-3
11.ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Α.Ο - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή11/10/2016:001-0
12.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ Α.ΟΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή11/10/2016:001-0
13.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ ΓΣΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥΚυριακή11/10/2016:000-3
14.ΡΟΥΦ ΠΑΟ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚυριακή11/10/2016:002-0


Προσεχείς Αγώνες

1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο17/10/2016:00
2.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/10/2016:00
3.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή18/10/2016:00
4.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή18/10/2016:00
2ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο17/10/2016:00
6.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο17/10/2016:00
7.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή18/10/2016:00
8.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή18/10/2016:00
Κύπελλο 1ος Όμιλος
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΤετάρτη14/10/2015:30
Κύπελλο 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη14/10/2015:30
Κύπελλο 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΤετάρτη14/10/2016:00
Κύπελλο 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΜΕΘΑΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΜΕΘΑΝΩΝΤετάρτη14/10/2015:30
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ