Δευτέρα, 26 Οκτωβρίου 2020

Πως διαμορφώνεται η βαθμολογία των ομάδων της Αργολίδας στο ποδόσφαιρο

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 10:26:00 π.μ. | | |
Πως διαμορφώνεται η βαθμολογία των ομάδων της Αργολίδας στο ποδόσφαιρο
Δείτε παρακάτω την μέχρι στιγμής βαθμολογία όπως διαμορφώνεται για τις ομάδες της Αργολίδας που συμμετέχουν στους ομίλους της Α κατηγορίας, του Κυπέλλου Αργολίδας αλλά και την Γ΄Εθνική.

Α' Κατηγορία 

1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ115320132
2.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ84220115
3.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ8422083
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ742111111
5.ΛΥΓΚΕΥΣ75212119
6.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 20155412177
7.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ35104415
8.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ3410329
9.ΣΠΕΤΣΕΣ25023511

2ος Όμιλος Α Κατηγορίας
ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ155500132
2.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ125401182
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ125401146
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ6420279
5.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ4411244
6.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ4411224
7.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ35104813
8.ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ34103415
9.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ04004217

Κύπελλο

Κύπελλο 2ος Όμιλος
ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ3110021
2.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ3110010
3.ΝΑΥΠΛΙΟ 20173110050
4.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ1101000
5.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ1101000
6.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ0100101
7.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ0100112
8.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ0100105

Κύπελλο 3ος Όμιλος
ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ3110061
2.ΠΡΟΙΤΟΣ3110010
3.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ3110032
4.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ1101000
5.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ1101000
6.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ0100123
7.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ0100101
8.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ0100116

Κύπελλο 4ος Όμιλος
ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ3110040
2.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ3110032
3.ΜΕΘΑΝΑ3110021
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ0000000
5.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣ0000000
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ0100112
7.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ0100123
8.ΣΠΕΤΣΕΣ0100104


Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΠΕΡ.2020-2021


Οι αγώνες της επόμενης εβδομάδας 

1ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο31/10/2015:00
2.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο31/10/2015:00
3.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή01/11/2015:00
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή01/11/2015:00
2ος Όμιλος Α Κατηγορίας
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο31/10/2015:00
6.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή01/11/2015:00
7.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή01/11/2015:00
8.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΚυριακή01/11/2015:00
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορίας
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο31/10/2015:00
10.Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή01/11/2015:00
11.ΥΔΡΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΥΔΡΑΣΚυριακή01/11/2015:00
12.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή01/11/2015:00
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορίας
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή01/11/2010:00
14.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή01/11/2012:30
15.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή01/11/2015:00
3ος Όμιλος Α2 Κατηγορίας
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο31/10/2018:00
17.Α.Γ.Ο.Ν. - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή01/11/2011:00
18.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή01/11/2011:00
19.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή01/11/2015:00
Κύπελλο 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΚ.Ε. ΠΟΡΟΥΤετάρτη28/10/2014:30
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ