Κυριακή, 18 Απριλίου 2021

Γ΄ Εθνική: Τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:58:00 μ.μ. | | | |
Γ΄ Εθνική: Τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας
Συναρπαστικά παιχνίδια διεξήχθησαν για μια ακόμη αγωνιστική μέρα στη Γ' Εθνική, με γκολ, ανατροπές και θέαμα.

Οι ομάδες της Αργολίδας δεν κατάφεραν να πάρουν νίκη καθώς ο Φοινικάς Επιδαύρου στο ντέρμπι με τον Κορωνίδα Κοιλάδα αναδείχθηκαν ισόπαλοι, η Ερμιονίδα έχασε από τον ΠΑΟ Ρουφ, ενώ και ο Πανναυπλιακός έχασε από τον Ατρόμητο Χιλιομοδίου.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

1ος όμιλος - 6η αγωνιστική

Αναγέννηση Θαλασσιάς-Απόλλων Παραλιμνίου 0-2
Νέστος Χρυσούπολης-Ηρακλής 0-1
Αλεξανδρούπολη FC-Εθνικός Σοχού 0-3
Πανδραμαϊκός-ΑΕ Εύοσμου 0-0
Αετός Οφρυνίου-ΑΕ Αμπελοκήπων 4-0
Άρης Αβάτου-Ελπίδα Σαπών 0-0
ΑΕ Διδυμότειχου-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 2-0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ορφέας Ξάνθης 0-3 α.α

2ος όμιλος - 6η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Νίκη Αγκαθιάς-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-2
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Θύελλα Σαρακηνών 0-2
Θερμαϊκός-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 4-1
Αναγέννηση Πλαγιάς-Μακεδονικός 0-0
Εδεσσαϊκός-Εθνικός Γιαννιτσών 3-1
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αετός Βαρβάρας 3-0
Ρεπό: Ποσειδώνας Μηχανιώνας

3ος όμιλος - 6η αγωνιστική

ΑΣ Μετέωρα-Ατρόμητος Παλαμά 1-1
Κοζάνη-Ερμής Αμυνταίου 2-2
Δίας Δίου-ΑΕ Καρίτσας 0-0
ΠΟ Φήκης-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 1-0
Αετός Μακρυχωρίου-Μακεδονικός Φούφα 3-0
Αναγέννηση Καρδίτσας-Οικονόμος Τσαριτσάνης 6-0
ΠΟ Ελασσόνας-ΑΟ Σελλάνων 0-1 διακοπή λόγω τραυματισμού
Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας

4ος όμιλος - 6η αγωνιστική
ΓΣ Αλμυρού-Φωκικός 2-1
ΑΠΟ Αταλάντη-Νέα Αρτάκη 1-3
Θησέας Αγριάς-Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0
ΑΟ Υπάτου-Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-0
Ηρακλής Ψαχνών-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α
Ρεπό: Δήμητρα Ευξεινούπολης

5ος όμιλος - 5η αγωνιστική

ΑΕ Λευκίμμης-Αναγέννηση Άρτας 3-0
Θύελλα Κατσικάς-ΠΑΣ Πρέβεζα 0-0
ΑΕ Μεσολογγίου-ΟΦΑΜ 0-1
Τηλυκράτης Λευκάδας-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-0
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Αστέρας Καληράχης 3-1
Αμβρακικός Λουτρού-Παναγρινιακός 0-0
ΠΑΣ Θύελλα-Κέρκυρα 2-4

6ος όμιλος - 5η αγωνιστική
Φωστήρας-Πανναξιακός 1-0
Εθνικός-Αήττητος Σπάτων 0-0
ΑΕ Μοσχάτου-Προοδευτική 0-0
Πανιώνιος-Μαρκό 1-0
Ηλιούπολη-Χαραυγιακός 2-0
Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου

7ος όμιλος - 6η αγωνιστική
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Κορωνίδα Κοιλάδας 1-1
Ερμιονίδα-ΠΑΟ Ρουφ 0-1
Μολαϊκός-Ερμής Μελιγούς 2-1
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Πανναυπλιακός 3-2
Άγιος Ιερόθεος-Παναρκαδικός 0-1
Άρης Σκάλας-Πανγυθεατικός 1-1 (17/4)
Ρεπό: Κηφισιά

8ος όμιλος - 6η αγωνιστική
ΑΟ Πυλίου Κω-Αιολικός 1-0
Πυθαγόρας-Αίας Σαλαμίνας 0-6
Ακράτητος-Μικρασιατική Χίου 2-0
Αετός Λουτρών-ΑΟ Καραβάς 0-0
Πανελευσινιακός-Κερατσίνι 3-0
Θύελλα Ραφήνας-Αστέρας Βάρης 0-0

9ος όμιλος - 6η αγωνιστική
Παλληξουριακός-Παναιγιάλειος 0-2
Αίας Γαστούνης-Εθνικός Σκουλικάδου 2-3
ΑΠΣ Ζάκυνθος-ΑΟ Τσιλιβή 1-0
ΑΟ Διαβολιτσίου-ΠΑΟ Βάρδας 3-1
Ναυπακτιακός Αστέρας-Αχαϊκή 1-1
Θύελλα Πατρών-Πάμισος Μεσσήνης 0-0
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

10ος όμιλος - 6η αγωνιστική
ΑΕ Νεάπολης-Γιούχτας 0-1
Αλμυρός Γαζίου-ΑΟ Δαμάστα 1-0
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Πόρος 6-1
Άγιος Νικόλαος-Ρεθυμνιακός 2-0
Άρης Σούδας-Αναγέννηση Ιεράπετρας 3-0
Αστέρας Ρεθύμνου-Ατσαλένιος 1-2 (17/4)
ΑΟ Παλαιόχωρας-Ηρόδοτος 0-3 α.α
Πλατανιάς-Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ