SUPER MARKET ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
OUTLET-ONE.GR
DHL
ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

Κυριακή, 25 Απριλίου 2021

Τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας στην Γ΄ Εθνική

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:44:00 μ.μ. | | |

 Τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδα στην Γ΄ ΕθνικήΜε δυνατά παιχνίδια συνεχίστηκε σήμερα 25/4 η δράση στους δέκα ομίλους της Γ’ Εθνικής. Τα προβλήματα δεν λείπουν, καθώς λόγω κρουσμάτων κορωνοϊού, αναβλήθηκαν δύο αναμετρήσεις.

Συγκεκριμένα, για τον 8ο όμιλο, δεν διεξήχθησαν,  το ΑΠΕ Μικρασιατική-Πανελευσινιακός, λόγω κρουσμάτων στην ομάδα των «σταχυοφόρων» και στον 9ο όμιλο αναβλήθηκε το αχαϊκό ντέρμπι ανάμεσα σε Αχαϊκή και Θύελλα Πατρών, καθώς εντοπίστηκαν παίκτες θετικοί στον κορονοϊό στην ομάδα της Κάτω Αχαγιάς.

Για τις ομάδες της Αργολίδας που αγωνίζονται στον 7ο όμιλο για την 7η αγωνιστική οι αγώνες διεξήχθησαν κανονικά, με τον Φοίνικα Νέας Επιδαύρου να μην αγωνίζεται καθώς είχε ρεπό .

Τα αποτελέσματα του 7ου Ομίλου:

Πανναυπλιακός-ΠΑΟ Ρουφ 1-2
Πανγυθεατικός-Ερμιονίδα 0-2
Κορωνίδα Κοιλάδας-Άρης Σκάλας 0-0
Παναρκαδικός-Ατρόμητος Χιλιομοδίου 2-0
Ερμής Μελιγούς-Άγιος Ιερόθεος 1-4
Κηφισιά-Μολαϊκός 2-1
Ρεπό: Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

Τα αποτελεσματα των υπολοίπων ομίλων:

1ος όμιλος - 7η αγωνιστική

Εθνικός Σοχού-Νέστος Χρυσούπολης 0-0
ΑΕ Εύοσμου-Αλεξανδρούπολη FC 2-2
Πανδραμαϊκός-ΑΕ Διδυμοτείχου 1-0
Ορφέας Ξάνθης-Αετός Οφρυνίου 1-0
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Άρης Αβάτου 0-3
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Αμπελοκήπων 2-0
Ηρακλής-Αναγέννηση Θαλασσιάς 5-0 (24/4)
Ελπίδα Σαπών-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α


2ος όμιλος - 7η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων-Μακεδονικός 0-0
Εθνικός Γιαννιτσών-Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0
Αετός Βαρβάρας-Εδεσσαϊκός 2-1
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αναγέννηση Γιαννιτσών 1-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αγροτικός Αστέρας 0-1
Θύελλα Σαρακηνών-Νίκη Αγκαθιάς 2-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 7-0
Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

3ος όμιλος - 7η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά-Μακεδονικός Φούφα 3-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αετός Μακρυχωρίου 0-1
ΑΟ Σελλάνων-Αναγέννηση Καρδίτσας 0-2
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-ΠΟ Ελασσόνας 2-1
Ερμής Αμυνταίου-ΑΣ Μετέωρα 2-0
ΑΕ Καρίτσας-Κοζάνη 2-0
Ηρακλής Λάρισας-Δίας Δίου 6-2
Ρεπό: ΠΟ Φήκης

4ος όμιλος - 7η αγωνιστική
Φωκικός-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-0
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Θησέας Αγριάς 2-1
Δήμητρα Ευξεινούπολης-ΑΠΟ Αταλάντη 1-1
Νέα Αρτάκη-Ηρακλής Ψαχνών 1-0
Οπούντιος Μαρτίνου-ΓΣ Αλμυρού 0-3 α.α
Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

5ος όμιλος - 6η αγωνιστική
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Θύελλα Κατσικάς 4-1
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης-Αμβρακικός Λουτρού 0-1
Παναγρινιακός-ΠΑΣ Θύελλα 1-1
Κέρκυρα-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1
ΠΑΣ Πρέβεζα-ΑΕ Μεσολογγίου 0-0
ΟΦΑΜ-ΑΕ Λευκίμμης 0-1
Αναγέννηση Άρτας-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-0

6ος όμιλος - 6η αγωνιστική
Προοδευτική-ΑΕ Μυκόνου 1-0
Μαρκό-Ηλιούπολη 0-2
Χαραυγιακός-Φωστήρας 2-1
Εθνικός-Πανιώνιος 1-1
Αήττητος Σπάτων-ΑΕ Μοσχάτου 0-0
Ρεπό: Πανναξιακός

8ος όμιλος - 7η αγωνιστική
Ακράτητος-ΑΟ Πυλίου Κω 1-0
Αιολικός-Αετός Λουτρών 2-1
Αίας Σαλαμίνας-Αστέρας Βάρης 0-0
Κερατσίνι-Θύελλα Ραφήνας 0-2
ΑΟ Καραβάς-Πυθαγόρας 3-0
ΑΠΕ Μικρασιατική-Πανελευσινιακός αναβλ.

9ος όμιλος - 7η αγωνιστική
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΠΣ Ζάκυνθος 1-1
ΑΟ Τσιλιβή-Αίας Γαστούνης 2-2
Παναιγιάλειος-Εθνικός Σκουλικάδου 0-1
Πάμισος Μεσσήνης-Παλληξουριακός 0-0
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ναυπακτιακός Αστέρας 0-3
Αχαϊκή-Θύελλα Πατρών 2-1
Ρεπό: ΑΟ Διαβολιτσίου

10ος όμιλος - 7η αγωνιστική

Ατσαλένιος-Άγιος Νικόλαος 2-1
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Αστέρας Ρεθύμνου 3-4
Γιούχτας-Πόρος 0-0
Ηρόδοτος-Αλμυρός 1-1
Πλατανιάς-Άρης Σούδας 0-1
ΑΟ Δαμάστα-ΑΕ Νεάπολης 1-2
Ρεθυμνιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-2 (24/4)
Άρης Ρεθύμνου-ΑΟ Παλαιόχωρας Ματαιώθηκε
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ