Τετάρτη, 14 Απριλίου 2021

Γ΄ Εθνική: Το αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 9:29:00 μ.μ. | | | | |
Γ΄ Εθνική: Το αγωνιστικό πρόγραμμα των ομάδων της Αργολίδας
Δείτε παρακάτω τις ημέρες και ώρες όπου θα διεξαχθούν οι αγώνες του 7ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας, στον οποίο αγωνίζονται οι ομάδες της Αργολίδας.


Το πρόγραμμα των αγώνων:

7ος Όμιλος:
 
6η Αγωνιστική
17/04/2021, 16:30 Άρης Σκάλας ΑΠΣ – Πανγυθεατικός
18/04/2021, 16:30 Μολαϊκός – Ερμής Μελιγούς
18/04/2021, 16:30 Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Κορωνίδα Κοιλάδας
18/04/2021, 16:30 Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ναύπλιο 2017
18/04/2021, 16:30 Ερμιονίδα – ΠΑΟ Ρουφ
18/04/2021, 16:30 Αγ. Ιερόθεος – Παναρκαδικός

7η Αγωνιστική
25/04/2021, 16:30 Ναύπλιο 2017 – ΠΑΟ Ρουφ
25/04/2021, 16:30 Παναρκαδικός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
25/04/2021, 16:30 Πανγυθεατικός – Ερμιονίδα
25/04/2021, 16:30 Ερμής Μελιγούς – Αγ. Ιερόθεος
25/04/2021, 16:30 Κορωνίδα Κοιλάδας – Άρης Σκάλας ΑΠΣ
25/04/2021, 16:30 Κηφισιά – Μολαϊκός

8η Αγωνιστική
09/05/2021, 17:00 Παναρκαδικός – Ναύπλιο 2017
09/05/2021, 17:00 ΠΑΟ Ρουφ – Πανγυθεατικός
09/05/2021, 17:00 Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ερμής Μελιγούς
09/05/2021, 17:00 Ερμιονίδα – Κορωνίδα Κοιλάδας
09/05/2021, 17:00 Αγ. Ιερόθεος – Κηφισιά
09/05/2021, 17:00 Μολαϊκός – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

9η Αγωνιστική
16/05/2021, 17:00 Ναύπλιο 2017 – Πανγυθεατικός
16/05/2021, 17:00 Ερμής Μελιγούς – Παναρκαδικός
16/05/2021, 17:00 Κορωνίδα Κοιλάδας – ΠΑΟ Ρουφ
16/05/2021, 17:00 Κηφισιά – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
16/05/2021, 17:00 Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Αγ. Ιερόθεος
16/05/2021, 17:00 Άρης Σκάλας ΑΠΣ – Μολαϊκός

10η Αγωνιστική
23/05/2021, 17:00 Ερμής Μελιγούς – Ναύπλιο 2017
23/05/2021, 17:00 Πανγυθεατικός – Κορωνίδα Κοιλάδας
23/05/2021, 17:00 Παναρκαδικός – Κηφισιά
23/05/2021, 17:00 Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
23/05/2021, 17:00 Ερμιονίδα – Μολαϊκός
23/05/2021, 17:00 Αγ. Ιερόθεος – Άρης Σκάλας ΑΠΣ

11η Αγωνιστική
26/05/2021, 17:00 Ναύπλιο 2017 – Κορωνίδα Κοιλάδας
26/05/2021, 17:00 Κηφισιά – Ερμής Μελιγούς
26/05/2021, 17:00 Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Παναρκαδικός
26/05/2021, 17:00 Μολαϊκός – ΠΑΟ Ρουφ
26/05/2021, 17:00 Άρης Σκάλας ΑΠΣ – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
26/05/2021, 17:00 Ερμιονίδα – Αγ. Ιερόθεος

12η Αγωνιστική
30/05/2021, 17:00 Κηφισιά – Ναύπλιο 2017
30/05/2021, 17:00 Ερμής Μελιγούς – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου
30/05/2021, 17:00 Πανγυθεατικός – Μολαϊκός
30/05/2021, 17:00 Παναρκαδικός – Άρης Σκάλας ΑΠΣ
30/05/2021, 17:00 ΠΑΟ Ρουφ – Αγ. Ιερόθεος
30/05/2021, 17:00 Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ερμιονίδα

13η Αγωνιστική
06/06/2021, 17:00 Φοίνικας Ν. Επιδαύρου – Κηφισιά
06/06/2021, 17:00 Μολαϊκός – Κορωνίδα Κοιλάδας
06/06/2021, 17:00 Άρης Σκάλας ΑΠΣ – Ερμής Μελιγούς
06/06/2021, 17:00 Αγ. Ιερόθεος – Πανγυθεατικός
06/06/2021, 17:00 Ερμιονίδα – Παναρκαδικός
06/06/2021, 17:00 ΠΑΟ Ρουφ – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ