Κυριακή, 9 Μαΐου 2021

Τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας στη Γ΄ Εθνική 9/5

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:13:00 μ.μ. | | | |

 Τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας στη Γ΄ Εθνική 9/5Εντυπωσιακά παιχνίδια διεξήχθησαν σήμερα στη Γ’ Εθνική και στον 7ο όμιλο όπου αγωνίζονται οι ομάδες της Αργολίδας με αρκετά γκολ και ανατροπές.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα όλων των ομίλων στην Γ΄Εθνική :

1ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης 1-0
Εθνικός Σοχού-Ηρακλής 1-1
Ελπίδα Σαπών-ΑΕ Αμπελοκήπων 2-3
ΑΕ Εύοσμου-Αναγέννηση Θαλασσιάς 0-1
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Αετός Οφρυνίου 3-1
ΑΕ Διδυμοτείχου-Νέστος Χρυσούπολης 0-0
Άρης Αβάτου-Αλεξανδρούπολη FC 1-0
Πανδραμαϊκός-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α


2ος όμιλος - 9η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων-Εθνικός Γιαννιτσών 1-3
Θύελλα Σαρακηνών-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 2-1
Αετός Βαρβάρας-Μακεδονικός 2-2
Νέα Καλλικράτεια-Αναγέννηση Πλαγιάς 0-0
Θερμαϊκός-Νίκη Αγκαθιάς 2-1
Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 3-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αγροτικός Αστέρας αναβλ.
Ρεπό: Εδεσσαϊκός

3ος όμιλος - 9η αγωνιστική

Ατρόμητος Παλαμά-Οικονόμος Τσαριτσάνης 2-1
ΑΕ Καρίτσας-Ερμής Αμυνταίου 6-0
ΑΟ Σελλάνων-Μακεδονικός Φούφα 2-0
Ηρακλής Λάρισας-ΑΣ Μετέωρα 0-1
Εθνικός Κεραμιδίου-Αετός Μακρυχωρίου 1-0
ΠΟ Φήκης-Κοζάνη 0-1
ΠΟ Ελασσόνας-Δίας Δίου 3-0
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

4ος όμιλος - 8η αγωνιστική

Αμβρυσσέας Διστόμου-Διαγόρας Στεφανοβίκειου 1-0
ΓΣ Αλμυρού-Νέα Αρτάκη 0-0
Ηρακλής Ψαχνών-Δήμητρα Ευξεινούπολης 1-0
ΑΟ Υπάτου-Αταλάντη 2-0
Οπούντιος Μαρτίνου-Φωκικός 0-3 α.α
Ρεπό: Θησέας Αγριάς

5ος όμιλος - 8η αγωνιστική

ΑΕ Μεσολογγίου-ΑΕ Λευκίμμης 0-2
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-ΠΑΣ Θύελλα 4-2
ΠΑΣ Πρέβεζα-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-2
ΟΦΑΜ-Κέρκυρα 1-0
Αμβρακικός Λουτρού-Θύελλα Κατσικά 0-1
Αστέρας Καληράχης-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας αναβλ.
Παναγρινιακός-Αναγέννηση Άρτας αναβλ.

6ος όμιλος - 7η αγωνιστική
Πανιώνιος-Ηλιούπολη 1-1
Μοσχάτο-Εθνικός 2-1
Φωστήρας-Μαρκό 2-0
Πανναξιακός-Προοδευτική αναβλ.
ΑΕ Μυκόνου-Αήττητος Σπάτων 1-2 (8/5)
Ρεπό: Χαραυγιακός

7ος όμιλος - 8η αγωνιστική

Παναρκαδικός-Πανναυπλιακός 1-0
ΠΑΟ Ρουφ-Πανγυθεατικός 1-0
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Ερμής Μελιγούς 1-0
Ερμιονίδα-Κορωνίδα Κοιλάδας 3-1
Άγιος Ιερόθεος-Κηφισιά 1-2
Μολαϊκός-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-0
Ρεπό: Άρης Σκάλας

8ος όμιλος - 8η αγωνιστική

Αετός Λουτρών-Ακράτητος 1-1
Πανελευσινιακός-ΑΟ Πυλίου Κω 0-1
Θύελλα Ραφήνας-Μικρασιατική Χίου 3-0
ΑΟ Καραβά-Αίας Σαλαμίνας 1-1
Αστέρας Βάρης-Κερατσίνι 1-1
Πυθαγόρας ΑΨΕΣ-Αιολικός 0-2 (7/5)

9ος όμιλος - 8η αγωνιστική
Παλληξουριακός-Αχαϊκή 1-0
Εθνικός Σκουλικάδου-ΑΟ Τσιλιβή 2-1
Ναυπακτιακός Αστέρας-ΑΟ Διαβολιτσίου 2-0
Πάμισος Μεσσήνης-Παναιγιάλειος 0-1
Αίας Γαστούνης-ΠΑΟ Βάρδας 1-1
Θύελλα Πατρών-Διαγόρας Βραχνεΐκων 0-1
Ρεπό: ΑΠΣ Ζάκυνθος

10ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Γιούχτας-Ρεθυμνιακός 2-0
Ηρόδοτος-Δαμάστα 4-1
Ατσαλένιος-Πόρος 1-0
Αναγέννηση Ιεράπετρας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 4-1
Άρης Σούδας-Αλμυρός 0-5
Πλατανιάς-Άγιος Νικόλαος 1-2
Άρης Ρεθύμνου-ΑΕ Νεάπολης 0-3 α.α
Αστέρας Ρεθύμνου-ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0 α.α


ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ