SUPER MARKET ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

ΠΑΛΑΜΗΔΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ

Κυριακή, 19 Σεπτεμβρίου 2021

Αργολίδα: Τα αποτελέσματα της πρώτης αγωνιστικής στην Α΄κατηγορία

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:38:00 μ.μ. | | |
Αργολίδα: Τα αποτελέσματα της πρώτης αγωνιστικής στην Α΄κατηγορίαΠρεμιέρα στο ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο της Αργολίδας με την πρώτη αγωνιστική στην Α κατηγορία να διεξαγεται το Σαββατοκύριακο 18 και 19 Σεπτεμβρίου. Δείτε παρακάτω τα αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο18/09/2116:30Μαρινόπουλος Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π.1-0
2.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο18/09/2116:30Καπετάνιος Εμ. Π., Βεργέτης Δ., Λυκομήτρος Ε.1-3
3.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή19/09/2116:30
4.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή19/09/2116:30Τριανταφύλλου Ρ., Δημητρόπουλος Π., Κουτσούκος Γ.4-2
5.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/09/2119:30Καπετάνιος Εμ. Π., Κόλλιας Δ., Παρασκευόπουλος Γ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο18/09/2116:30Σιαχάμη Α., Δαγρέ Μ., Τσατσούλη Β.0-5
7.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/09/2116:00Κόλλιας Γ., Γεώργας Κ., Δρούζας Α.
(Παρατηρητής Δ: Νενεκούμης Χαρίλαος)
2-3
8.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή19/09/2116:30Δρούζας Χ., Γκουριώτης Κ., Μπούκουρα Μ.1-2
9.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή19/09/2116:30Ζώης Μ., Τούμπας Σ., Αργυρόπουλος Α.


Προσεχείς αγώνες:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο25/09/2116:30
2.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή26/09/2116:30
3.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή26/09/2116:30
4.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή26/09/2116:30
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή26/09/2116:30
6.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή26/09/2116:30
7.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή26/09/2116:30
8.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή26/09/2116:30
1ος Όμιλος Κυπέλλου
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΓΑΛΑΤΑΤετάρτη22/09/2116:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Δαγρέ Μ., Παρασκευόπουλος Γ.
2ος Όμιλος Κυπέλλου
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΤετάρτη22/09/2116:00Καπετάνιος Αθ. Π., Τσατσούλη Β., Βλαντούσης Ν.
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ