SUPER MARKET ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
DHL
ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

ΠΑΛΑΜΗΔΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ

Παρασκευή, 8 Οκτωβρίου 2021

Η Αργολίδα παίζει ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο - Το πρόγραμμα των αγώνων

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 8:37:00 μ.μ. | | |
Η Αργολίδα παίζει ποδόσφαιρο το Σαββατοκύριακο - Το πρόγραμμα των αγώνων
Πλούσιο είναι το πρόγραμμα των ποδοσφαιρικών αγώνων στην Αργολίδα το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Οκτωβρίου με την 4η αγωνιστική της Α1 κατηγορίας ενώ πρεμιέρα κάνει και το πρωτάθλημα της Α2 κατηγορίας.

Αναλυτικά οι αγώνες του Σαββατοκύριακου:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο09/10/2116:30Αθανασόπουλος Β., Μαυροκορδόπουλος Ν., Ορφανός Β.
2.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/10/2116:00Δρούζας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Δαγρέ Μ.
3.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή10/10/2116:30Μανούχος Ε., Βεργέτης Δ., Λυκομήτρος Ε.
4.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή10/10/2116:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Κάτσουδας Π., Τσατσούλη Β.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017ΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή10/10/2116:30Μαρινόπουλος Π., Κόλλιας Δ., Ραφαηλίδη Σ.
6.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή10/10/2116:30Κόλλιας Γ., Δρούζας Α., Μπούκουρα Μ.
7.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/10/2119:15Δρούζας Χ., Αργυρόπουλος Α., Ορφανός Β.
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο09/10/2116:30Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Βλάχος Α.
9.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή10/10/2111:00Τσατσούλη Β., Μαυροκορδόπουλος Ν., Κάτσουδας Π.
10.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή10/10/2111:00Κουτσούκος Γ., Δημητρόπουλος Π., Φλεβάρης Ι.
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο09/10/2116:30Κόλλιας Δ., Ραφαηλίδη Σ., Κοτσοβός Κ.
12.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - Ν.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΩΝΝ.ΚΙΟΥΚυριακή10/10/2111:30Καπετάνιος Αθ. Π., Δρούζας Α., Δαγρέ Μ.
13.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή10/10/2116:30Καπετάνιος Εμ. Π., Δημητρόπουλος Π., Φλεβάρης Ι.
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΜΕΘΑΝΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο09/10/2116:30Ζώης Μ., Μακρής Ν., Βλαντούσης Ν.
15.ΥΔΡΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΥΔΡΑΣΚυριακή10/10/2116:30Ρούσσης Σ., Στατεράς Π., Κυμπουρόπουλος Δ.
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ