SUPER MARKET ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
DHL
ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

ΠΑΛΑΜΗΔΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ

Κυριακή, 3 Οκτωβρίου 2021

Τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:30:00 μ.μ. | |
Συνεχίστηκε σήμερα η 3η αγωνιστική των ομάδων της Αργολίδας για το πρωτάθλημα της Α΄κατηγορίας.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο02/10/2116:30Τριανταφύλλου Ρ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσατσούλη Β.4-0
2.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή03/10/2116:30Κόλλιας Γ., Κόλλιας Δ., Δημητρόπουλος Π.6-3
3.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή03/10/2116:30Μαρινόπουλος Π., Μπέγκος Α., Φιλιππόπουλος Κ.3-1
4.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή03/10/2116:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Μπούκουρα Μ.4-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο02/10/2116:30Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Κάτσουδας Π.
(Παρατηρητής Δ: Καραγεώργος Ανδρέας)
1-3
6.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή03/10/2116:00Καπετάνιος Αθ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Κουτσούκος Γ.0-3
7.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή03/10/2116:30Αθανασόπουλος Β., Δρούζας Α., Στατεράς Π.1-0
Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚΙΒΕΡΙΟΥΤετάρτη06/10/2116:00
2.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο09/10/2116:30
3.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/10/2116:00
4.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή10/10/2116:30
5.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή10/10/2116:30
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017ΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή10/10/2116:30
7.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή10/10/2116:30
8.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΟΡΤΟΧΕΛΙΑΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή10/10/2116:30
9.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/10/2119:15
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο09/10/2116:30
11.ΘΥΕΛΛΑ ΜΑΛΑΝΔΡΕΝΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή10/10/2111:00
12.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή10/10/2111:00
13.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή10/10/2111:00
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - Ν.ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΙΧΤΙΩΝΝ.ΚΙΟΥΣάββατο09/10/2116:30
15.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο09/10/2116:30
16.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο09/10/2116:30
17.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή10/10/2116:30
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΜΕΘΑΝΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο09/10/2116:30
19.ΥΔΡΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΥΔΡΑΣΚυριακή10/10/2116:30
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ