SUPER MARKET ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

Κυριακή 31 Οκτωβρίου 2021

Εύκολη νίκη ο Παναργειακός απέναντι στις Σπέτσες - Όλα τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:08:00 μ.μ. | | | | |
Εύκολη νίκη ο Παναργειακός απέναντι στις Σπέτσες - Όλα τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας
Εύκολη νίκη για τον Παναργειακό στο γήπεδο της Λυρκείας που έπαιξε με πολλές αλλαγές απέναντι στις Σπέτσες. 
Το σκορ 3-0  με σκόρερ τους Μπιτινή στο 10 λεπτό και Νίκο Τσίρο στο 53ο και 56ο λεπτό.
Τα αποτελέσματα στα υπόλοιπα παιχνίδια της Α1 και Α2 κατηγορίας των ομάδων της Αργολίδας:
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο30/10/2116:00Καπετάνιος Αθ. Π., Αργυρόπουλος Α., Τσατσούλη Β.3-1
2.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή31/10/2115:00Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ., Μπούκουρα Μ.0-7
3.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή31/10/2115:30Δρούζας Χ., Λυκομήτρος Ε., Παρασκευόπουλος Γ.2-4
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή31/10/2115:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Γκουριώτης Κ., Δημητρόπουλος Π.3-0
5.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή31/10/2115:00Αθανασόπουλος Β., Αργυρόπουλος Α., Γεώργας Κ.2-0
6.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή31/10/2115:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Δρούζας Α., Ρούσσης Σ.2-0
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο30/10/2116:00Ζώης Μ., Τούμπας Σ., Δρούζας Α.4-3
8.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή31/10/2110:30Παπαγεωργόπουλος Ι., Γκουριώτης Κ., Δημητρόπουλος Π.2-1
9.Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή31/10/2110:30Αθανασόπουλος Β., Δαγρέ Μ., Μακρής Ν.3-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο30/10/2116:00Ρούσσης Σ., Φλεβάρης Ι., Βλαντούσης Ν.0-1
11.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΣάββατο30/10/2116:00Σιαχάμη Α., Ραφαηλίδη Σ., Μερμύγκης Δ.3-1
12.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή31/10/2115:00Καπετάνιος Αθ. Π., Αργύρης Ι., Κορολής Β.6-2
13.ΠΡΟΙΤΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή31/10/2115:00Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Στατεράς Π.2-0
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΜΕΘΑΝΑ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο30/10/2116:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Ορφανός Β., Παρασκευόπουλος Γ.1-1
15.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή31/10/2110:30Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π.0-0
16.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΥΔΡΑΤΟΛΟΥΚυριακή31/10/2114:00Κόλλιας Δ., Βλάχος Α., Κυμπουρόπουλος Δ.0-0

Γ΄ Εθνική 5ος όμιλος

Άγιος Ιερόθεος-ΑΕ Μυκόνου 1-2
Ερμης Μελιγούς-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 1-2
Φωστήρας-Ηλιούπολη 0-1
Χαραυγιακός-Άρης Σκάλας 0-0
Ερμιονίδα-Παναρκαδικός 1-0
Ρεπό: ΑΣ Σαντορίνη
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ