SUPER MARKET ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

Τετάρτη 24 Νοεμβρίου 2021

Το πρόγραμμα των ποδοσφαιρικών αγώνων των ομάδων της Αργολίδας (27-28/11)

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 11:36:00 π.μ. | | | |
Το πρόγραμμα των ποδοσφαιρικών αγώνων των ομάδων της Αργολίδας (27-28/11)Πλούσιο το πρόγραμμα των ποδοσφαιρικών αγώνων στην Αργολίδα για όλες τις κατηγορίες το Σαββατοκύριακο 27 και 28 Νοεμβρίου.

Αναλυτικά:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο27/11/2115:00
2.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο27/11/2115:30
3.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή28/11/2115:00
4.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή28/11/2116:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο27/11/2115:00
6.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή28/11/2115:00
7.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή28/11/2115:00
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή28/11/2110:00
9.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή28/11/2111:00
10.Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή28/11/2115:00
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΣάββατο27/11/2115:00
12.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο27/11/2115:00
13.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή28/11/2111:00
14.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή28/11/2115:00
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΜΕΘΑΝΑΛΙΜΝΩΝΣάββατο27/11/2115:00
16.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΥΔΡΑΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή28/11/2115:00
Α΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΦΕΙΔΩΝ - ΟΦΗΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή28/11/2114:00
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Α.ΟΚυριακή28/11/2115:00
19.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣΚυριακή28/11/2115:00
20.ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ Α.Σ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Γ.ΣΚυριακή28/11/2115:00
21.ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚυριακή28/11/2115:00
22.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΣΚΑΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ Α.Π.ΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή28/11/2115:00

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ