SUPER MARKET ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

Κυριακή 14 Νοεμβρίου 2021

Ποδόσφαιρο: Όλα τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:29:00 μ.μ. | | | |
Ποδόσφαιρο: Όλα τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδα όλων των κατηγοριώνΔείτε παρακάτω όλα τα αποτελεσματα ποδοσφαίρου των αγώνων των ομάδων της Αργολίδας που έγιναν το Σαββατοκύριακο 13 και 14 Νοεμβρίου σε όλες της κατηγορίες.

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο13/11/2115:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Καπετάνιος Αθ. Π., Δαγρέ Μ.1-3
2.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή14/11/2115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Λυκομήτρος Ε., Τούμπας Σ.
(Παρατηρητής Δ: Νενεκούμης Χαρίλαος)
7-1
3.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή14/11/2115:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Παρασκευόπουλος Γ., Ορφανός Β.1-3
4.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΛΥΓΚΕΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή14/11/2115:30Ζώης Μ., Μπέγκος Α., Αργύρης Ι.0-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο13/11/2115:00Ζώης Μ., Λυκομήτρος Ε., Αργυρόπουλος Α.3-2
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή14/11/2115:00Κόλλιας Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Μπούκουρα Μ.3-0
7.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή14/11/2115:00Αθανασόπουλος Β., Αργυρόπουλος Α., Γεώργας Κ.0-0
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή14/11/2111:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Παρασκευόπουλος Γ., Κουτσούκος Γ.2-1
9.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή14/11/2111:00Σιαχάμη Α., Δαγρέ Μ., Βλαντούσης Ν.5-3
10.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή14/11/2111:00Τσατσούλη Β., Μακρής Ν., Φιλιππόπουλος Κ.1-3
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο13/11/2115:00Ρούσσης Σ., Ορφανός Β., Ραφαηλίδη Σ.3-6
12.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή14/11/2115:00Δημητρόπουλος Π., Κορολής Β., Μερμύγκης Δ.1-2
13.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή14/11/2115:00Κόλλιας Δ., Βλάχος Α., Ξερούλης Χ.0-5
14.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΡΟΙΤΟΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή14/11/2115:00Ρούσσης Σ., Μακρής Ν., Φιλιππόπουλος Κ.1-0
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΥΔΡΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο13/11/2115:00Τσατσούλη Β., Αργύρης Ι., Κοτσοβός Κ.1-4
16.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή14/11/2115:00Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Κυμπουρόπουλος Δ.6-2

Αποτελεσματα Γ΄Εθνικής

5ος όμιλος
Σαντορίνη – Άρης Σκάλας 2-0
Παναρκαδικός – ΑΕ Μυκόνου 3-1
Χαραυγιακός – Φοίνικας Ν. Επιδαύρου 0-1
ΑΕ Ερμιονίδας – Φωστήρας 0-1
Ερμής Μελιγούς – Άγιος Ιερόθεος 0-0
Ρεπό: Ηλιούπολη


ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ