SUPER MARKET ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021

Όλα τα αποτελεσματα των ομάδων της Αργολίδας σε όλες τις κατηγορίες

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 5:50:00 μ.μ. | | |
Όλα τα αποτελεσματα των ομάδων της Αργολίδας σε όλες τις κατηγορίεςΔείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των αγώνων όλων των κατηγοριών των ομάδων της Αργολίδας που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακo 6 και 7 Νοεμβρίου 2021:
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΜΜΗΔΕΑΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015Σάββατο06/11/2100:000-3 α.α.
2.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο06/11/2115:00Αθανασόπουλος Β., Τούμπας Σ., Αργυρόπουλος Α.1-2
3.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΤΟΛΟΥΚυριακή07/11/2115:00Τριανταφύλλου Ρ., Γεώργας Κ., Μακρής Ν.3-0
4.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή07/11/2115:00Αθανασόπουλος Β., Δαγρέ Μ., Μπούκουρα Μ.4-1
5.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή07/11/2115:00Ζώης Μ., Αργυρόπουλος Α., Τσατσούλη Β.4-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο06/11/2115:00Ζώης Μ., Δαγρέ Μ., Παρασκευόπουλος Γ.1-0
7.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή07/11/2115:00Βεργέτης Χ., Βεργέτης Δ., Λουκάς Ν.
(Παρατηρητής Δ: Κόκοτου Αντωνία)
1-1
8.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή07/11/2115:00Δρούζας Χ., Ρούσσης Σ., Ορφανός Β.2-2
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή07/11/2110:30Τσατσούλη Β., Αργυρόπουλος Α., Μακρής Ν.5-2
10.Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΙΣΤΕΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή07/11/2110:30Σιαχάμη Α., Κουτσούκος Γ., Φιλιππόπουλος Κ.1-7
11.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή07/11/2115:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Κόλλιας Δ., Μελέτης Α.5-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο06/11/2115:00Τσατσούλη Β., Βλάχος Α., Κυμπουρόπουλος Δ.3-0
13.ΠΡΩΤΕΑΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΣάββατο06/11/2115:00Καπετάνιος Αθ. Π., Κουτσούκος Γ., Αργύρης Ι.2-1
14.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή07/11/2111:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Κόλλιας Δ., Κοτσοβός Κ.1-3
15.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή07/11/2115:00Κουτσούκος Γ., Σιαχάμη Α., Φιλιππόπουλος Κ.6-1
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑΛΙΜΝΩΝΣάββατο06/11/2115:00Δημητρόπουλος Π., Ορφανός Β., Μακρής Ν.7-4
17.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή07/11/2115:00Μαρινόπουλος Π., Βλάχος Α., Βλαντούσης Ν.1-1

Γ΄ Εθνική 5ος όμιλος

Σαντορίνη-Χαραυγιακός 0-0
Άρης Σκάλας-Παναρκαδικός 0-1
Α0 Μυκόνου-Ερμιονίδα 2-1
Ηλιούπολη-Ερμής Μελιγούς 2-1
Φωστήρας-Άγιος Ιερόθεος 0-0
Ρεπό: Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ