SUPER MARKET ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ

Κυριακή 21 Νοεμβρίου 2021

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:02:00 μ.μ. | | |
Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδα όλων των κατηγοριώνΔείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών αγώνων των ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 20 - 21 Νοεμβρίου:
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο20/11/2115:00Κόλλιας Γ., Τσατσούλη Β., Αργυρόπουλος Α.3-2
2.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΤΟΛΟΥΚυριακή21/11/2115:00Τριανταφύλλου Ρ., Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ.4-1
3.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή21/11/2115:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Δαγρέ Μ., Στατεράς Π.5-2
4.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή21/11/2115:00Αθανασόπουλος Β., Γκουριώτης Κ., Ορφανός Β.0-6
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο20/11/2115:00Δρούζας Χ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ.5-2
6.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΝ.ΚΙΟΥΚυριακή21/11/2115:00Μανούχος Ε., Γεώργας Κ., Καπετάνιος Αθ. Π.3-1
7.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή21/11/2115:00Αναβλήθηκε
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή21/11/2110:30Κουτσούκος Γ., Τριανταφύλλου Ρ., Κοτσοβός Κ.3-0
9.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή21/11/2111:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Κάτσουδας Π.3-1
10.Α.Γ.Ο.Ν. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή21/11/2111:00Τσατσούλη Β., Μπέγκος Α., Ραφαηλίδη Σ.3-2
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο20/11/2115:00Ζώης Μ., Ρούσσης Σ., Μακρής Ν.3-1
12.ΠΡΩΤΕΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή21/11/2111:00Αθανασόπουλος Β., Γκουριώτης Κ., Μελέτης Α.1-5
13.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή21/11/2115:00Δρούζας Α., Αργυρόπουλος Α., Κάτσουδας Π.7-2
14.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή21/11/2115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Μπέγκος Α.0-3
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΜΕΘΑΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή21/11/2115:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Μακρής Ν.5-1
16.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή21/11/2115:00Κόλλιας Δ., Βλαντούσης Ν., Φιλιππόπουλος Κ.1-1
Β 1ος 2021-2022.
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο20/11/2112:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Δρούζας Χ., Τούμπας Σ.2-2
18.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή21/11/2111:00Κόλλιας Δ., Βλαντούσης Ν., Φιλιππόπουλος Κ.0-1
19.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή21/11/2111:00Σιαχάμη Α., Δημητρόπουλος Π., Βλάχος Α.2-0
Β΄2ος ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
20.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ.ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο20/11/2115:000-3 α.α.
21.ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή21/11/2110:300-3 α.α.
22.ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή21/11/2115:003-0 α.α.

Στον 5ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής ο Φοίνικας Ν. Επιδαύρου πήρε τη νίκη με 2-1 επί της Σαντορίνης, ενώ η Ερμιονίδα έμεινε στο 0-0 με τον Ερμή Μελιγούς

5ος όμιλος

Άρης Σκάλας-ΑΕ Μυκόνου 2-1
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Σαντορίνη 2-1
Φωστήρας-Παναρκαδικός 2-1
Ερμής Μελιγούς-Ερμιονίδα 0-0
Ηλιούπολη-Χαραυγιακός 4-0
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΜΕΡΑΚΛΙΔΙΚΟ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ