ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021

Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 4-5/12 των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 5:52:00 μ.μ. | | |

Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 4-5/12 των ποδοσφαιρικών ομάδων της ΑργολίδαςΔείτε παρακάτω όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών αγώνων των ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 4 - 5 Δεκεμβρίου 2021:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο04/12/2115:00Μανούχος Ε., Βεργέτης Δ., Τούμπας Σ.0-5
2.ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015 - ΛΥΓΚΕΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή05/12/2115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Δημητρόπουλος Π., Στατεράς Π.1-4
3.ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή05/12/2115:00Τριανταφύλλου Ρ., Δρούζας Α., Μπούκουρα Μ.3-1
4.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΤΟΛΟΥΚυριακή05/12/2115:00Μανούχος Ε., Μπέγκος Α., Μακρής Ν.2-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017ΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο04/12/2115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μπέγκος Α., Καπετάνιος Αθ. Π.4-1
6.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή05/12/2115:00Αθανασόπουλος Β., Αργύρης Ι., Γεώργας Κ.7-1
7.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή05/12/2115:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Ορφανός Β.0-3
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή05/12/2111:00Τσατσούλη Β., Βλαντούσης Ν., Μελέτης Α.2-0
9.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή05/12/2111:00Ζώης Μ., Κουτσούκος Γ., Βλάχος Α.0-0
10.Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή05/12/2115:00Τσατσούλη Β., Βλαντούσης Ν., Μελέτης Α.0-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο04/12/2115:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Κουτσούκος Γ., Ορφανός Β.0-8
12.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣΝ.ΚΙΟΥΣάββατο04/12/2115:00Ζώης Μ., Αργύρης Ι., Τσατσούλη Β.0-0
13.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΡΩΤΕΑΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή05/12/2111:00Ρούσσης Σ., Μακρής Ν., Κορολής Β.2-0
14.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή05/12/2115:00Ζώης Μ., Κουτσούκος Γ., Βλάχος Α.0-4
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΤΟΛΟΥΣάββατο04/12/2115:00Αθανασόπουλος Β., Αργυρόπουλος Α., Μακρής Ν.9-1
16.ΜΕΘΑΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή05/12/2115:00Μαρινόπουλος Π., Κόλλιας Δ., Μερμύγκης Δ.6-0
Β 1ος 2021-2022.
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή05/12/2115:00Ρούσσης Σ., Κορολής Β., Κοτσοβός Κ.7-3
18.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή05/12/2118:00Δρούζας Α., Ορφανός Β., Φιλιππόπουλος Κ.
Β΄2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή05/12/2111:00Κόλλιας Δ., Μαρινόπουλος Π., Μερμύγκης Δ.1-3
20.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή05/12/2115:00Φλεβάρης Ι., Κυμπουρόπουλος Δ., Ξερούλης Χ.


Γ΄Εθνική
5ος όμιλος

Ερμής Μελιγούς-ΑΕ Μυκόνου 3-2
Άγιος Ιερόθεος-Σαντορίνη 1-0
Άρης Σκάλας-Φωστήρας 1-1
Ερμιονίδα-Χαραυγιακός 2-0
Ηλιούπολη-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 2-0
Ρεπό: Παναρκαδικός
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ