ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021

Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:07:00 μ.μ. | | | |
Όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου των ποδοσφαιρικών ομάδων της ΑργολίδαςΔείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδα όλων των κατηγοριών για τους αγώνες που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 11 και 12 Δεκεμβρίου:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο11/12/2115:00Κόλλιας Δ., Αργυρόπουλος Α., Δαγρέ Μ.3-1
2.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο11/12/2115:30Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Τούμπας Σ.4-2
3.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΧΩΝΙΚΑ 2015ΤΟΛΟΥΚυριακή12/12/2115:00Μαρινόπουλος Π., Τούμπας Σ., Παρασκευόπουλος Γ.7-2
4.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή12/12/2115:15Τριανταφύλλου Ρ., Τσατσούλη Β., Ραφαηλίδη Σ.4-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή12/12/2115:00Ζώης Μ., Μπέγκος Α., Μπούκουρα Μ.
6.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή12/12/2115:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μακρής Ν., Φιλιππόπουλος Κ.0-3
7.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή12/12/2115:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Λυκομήτρος Ε., Αργυρόπουλος Α.0-1
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή12/12/2111:00Κόλλιας Δ., Κάτσουδας Π., Κορολής Β.1-2
9.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή12/12/2111:00Κουτσούκος Γ., Βλάχος Α., Μελέτης Α.5-0
10.Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΚυριακή12/12/2111:00Μαρινόπουλος Π., Τούμπας Σ., Αργυρόπουλος Α.0-4
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή12/12/2111:00Ρούσσης Σ., Γεώργας Κ., Βλαντούσης Ν.2-0
12.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή12/12/2111:00Μπέγκος Α., Ζώης Μ., Μπούκουρα Μ.0-4
13.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή12/12/2115:00Κόλλιας Δ., Κάτσουδας Π., Κορολής Β.10-1
14.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή12/12/2115:00Ρούσσης Σ., Γεώργας Κ., Αργύρης Ι.2-5
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΤΟΛΟΥΣάββατο11/12/2115:00Τσατσούλη Β., Βλάχος Α., Φιλιππόπουλος Κ.0-2
16.ΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή12/12/2115:00Κόλλιας Γ., Δρούζας Α., Κυμπουρόπουλος Δ.8-1
Β 1ος 2021-2022.
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο11/12/2115:00Κουτσούκος Γ., Μακρής Ν., Ραφαηλίδη Σ.1-4
18.ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή12/12/2111:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Λυκομήτρος Ε., Παρασκευόπουλος Γ.7-1
Β΄2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο11/12/2115:00Ρούσσης Σ., Κυμπουρόπουλος Δ., Κοτσοβός Κ.0-3
20.ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή12/12/2111:00Τσατσούλη Β., Ραφαηλίδη Σ., Μερμύγκης Δ.1-4
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΟΞΑ 98ΓΑΛΑΤΑΣάββατο11/12/2115:00Αναβλήθηκε

Γ΄Εθνική
5ος όμιλος

Ηλιούπολη-Άρης Σκάλας 5-0
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Άγιος Ιερόθεος 2-1
Παναρκαδικός-Χαραυγιακός 2-0
Φωστήρας-Ερμής Μελιγούς 4-1
Σαντορίνη-Ερμιονίδα (15/12)
Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ