ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου 2022

Τα αποτελέσματα όλων των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:00:00 μ.μ. | |
Αποτελέσματα ποδοσφαιρικών ομάδων
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας για τους αγώνες που πραγματοποιήθηκαν το Σαββατοκύριακο 5 και 6 Φεβρουαρίου.
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΝΥΦΙΑΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο05/02/2215:30Τριανταφύλλου Ρ., Λυκομήτρος Ε., Αργύρης Ι.7-1
2.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή06/02/2215:00Ζώης Μ., Λυκομήτρος Ε., Αργύρης Ι.1-0
3.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή06/02/2215:00Κόλλιας Δ., Μπούκουρα Μ., Παρασκευόπουλος Γ.0-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο05/02/2215:00Κόλλιας Γ., Καπετάνιος Αθ. Π., Αργυρόπουλος Α.0-7
5.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή06/02/2215:00Κόλλιας Γ., Μακρής Ν., Ρούσσης Σ.1-2
6.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή06/02/2215:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α., Μπέγκος Α.1-3
Α2 Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Γ.Ο.Ν.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο05/02/2215:00Μπέγκος Α., Ρούσσης Σ., Μακρής Ν.9-1
8.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή06/02/2209:45Μπέγκος Α., Κάτσουδας Π., Ορφανός Β.0-2
9.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή06/02/2211:00Τριανταφύλλου Ρ., Βλάχος Α., Κουτσούκος Γ.0-0
Α2 Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο05/02/2215:00Τσατσούλη Β., Δημητρόπουλος Π., Κοτσοβός Κ.7-7
11.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή06/02/2215:00Μαρινόπουλος Π., Στατεράς Π., Κυμπουρόπουλος Δ.3-0
12.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΡΟΙΤΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή06/02/2215:00Σιαχάμη Α., Κάτσουδας Π., Ορφανός Β.1-1
13.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή06/02/2215:45Δρούζας Α., Δαγρέ Μ., Κορολής Β.0-3
Α2 Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
14.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή06/02/2213:15Δρούζας Α., Δαγρέ Μ., Κορολής Β.2-2
15.ΥΔΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΥΔΡΑΣΚυριακή06/02/2215:00Τσατσούλη Β., Βλαντούσης Ν., Φιλιππόπουλος Κ.2-3
16.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή06/02/2215:00Τριανταφύλλου Ρ., Βλάχος Α., Κουτσούκος Γ.1-4
Β 1ος 2021-2022.
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣΣάββατο05/02/2215:00Κουτσούκος Γ., Δαγρέ Μ., Μπούκουρα Μ.0-3
18.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΛΑΜΗΔΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή06/02/2211:00Κόλλιας Δ., Παρασκευόπουλος Γ., Καπετάνιος Αθ. Π.1-0
Β Φάση 2ος Όμιλος (Α2)
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΠέμπτη03/02/2215:30Κόλλιας Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Κόλλιας Δ.6-0
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ