ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ

Σάββατο 7 Μαΐου 2022

Στις κάλπες το ΠΑΣΟΚ - ΚΙΝ.ΑΛ. και στην Αργολίδα: Οι υποψήφιοι για τη Νομαρχιακή Επιτροπή και το συνέδριο

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 10:09:00 π.μ. | | | |
ΠΑΣΟΚ - ΚΙΝ.ΑΛ.
Δείτε παρακάτω τα ονόματα των υποψηφίων συνέδρων από την Αργολίδα για τις 53 θέσεις του 3ου Συνεδρίου του ΠΑΣΟΚ - ΚΙΝ.ΑΛ. και τους υποψήφιουw για τη Νομαρχιακή Επιτροπή Αργολίδας:

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 53 Σύνεδροι

ΔΗΜΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΜΥΚΗΝΩΝ 22

ΔΗΜΟΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 5

ΔΗΜΟΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 6

ΔΗΜΟΣ ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ 20


Υποψήφιοι:

ΑΡΓΟΥΣ-ΜΥΚΗΝΩΝ 25 (εκλέγονται 22)
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΛΑΜΠΟΥ ΡΙΜ ΜΩΧΑΜΑΝΤ
ΑΡΓΥΡΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΤΑΒΕΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΡΑΒΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΚΑΓΚΙΟΖΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΑΝΔΡΟΖΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΜΠΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΜΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΟΥΛΗ ΜΑΡΗΛΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΤΣΟΥΡΗ ΝΤΙΝΑ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΦΡΑΓΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΣΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΤΖΑΝΗ ΛΟΥΚΙΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ
ΚΑΡΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΡΕΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ 5 (εκλέγονται και οι 5)
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΛΙΟΥΓΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΓΙΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΤΣΑΚΑΛΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 7 (εκλέγονται 6)
ΒΕΛΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΟΥΜΑΡΑ ΠΑΝΤΕΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΗΤΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΙΜΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΡΟΚΟΠΊΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
ΣΤΑΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ 24 (εκλέγονται 20)
ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΔΗΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΗΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΗΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΤΣΑΛΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΛΑΠΑΘΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΥΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΕΛΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΡΜΙΓΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΡΜΙΓΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΟΛΑΣΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΞΥΔΗ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΙΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΑΒΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΤΡΑΓΚΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΣΥΡΙΓΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΤΣΑΓΚΑΡΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Εκλογή Ανάδειξης Νομαρχιακής Επιτροπής Αργολίδας
Κυριακή 8 Μαΐου 2022
(έως δύο (2) σταυροί)
Έντεκα (11) Μέλη

ΑΛΑΜΠΟΥ ΡΙΜ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΔΗΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΗΜΑΚΗ ΣΟΦΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΡΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΓΙΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΤΑΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΖΑΝΗ ΛΟΥΚΙΑΝΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΤΣΟΥΡΗ ΝΤΙΝΑ

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ