ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ

Δευτέρα 7 Νοεμβρίου 2022

Το πρόγραμμα των ομάδων της Αργολίδας στον 4ο όμιλο του Πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:57:00 μ.μ. | | |
Μπάλα
Το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής αρχίζει το Σαββατοκύριακο (12-13/11) και σήμερα διενεργήθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση των πέντε ομίλων.

Την κλήρωση έκανε η Ζέτα Θεοδωρακοπούλου, παρουσία του προέδρου της Εκτελεστικής Επιτροπής Άγγελος Δανιήλ.

Μετά την κανονική διάρκεια θα διεξαχθεί ειδικό πρωτάθλημα των 5 πρωταθλητών ομίλων, 10 αγωνιστικών και οι 4 πρώτες θα πάρουν το εισιτήριο για τη Super League 2.


Συνολικά θα υποβιβαστούν 27 ομάδες. Από πρώτο όμιλο θα υποβιβαστούν οι 6 τελευταίες ομάδες, από τους υπόλοιπους ομίλους οι 5 τελευταίες ομάδες και η χειρότερη 9η από τους ομίλους 2-5.

Αναλυτικά το πρόγραμμα στους 5 ομίλους της Γ’ Εθνικής:

Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

1η αγωνιστική

Καμπανιακός-Απόλλων Παραλιμνίου
Καβάλα-Άρης Αβάτου
Θερμαϊκός Θέρμης-Αγροτικός Αστέρας
Ποσειδών Μηχανιώνας-Δόξα Δράμας
Πανθρακικός-Αλεξανδρούπολη FC
Mέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Βύρων Καβάλας
Ορφέας Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: Πανδραμαϊκός

2η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου
Αγροτικός Αστέρας-Καμπανιακός
Δόξα Δράμας-Καβάλα
Αλεξανδρούπολη FC-Θερμαϊκός Θέρμης
Βύρων Καβάλας-Πανθρακικός
Νέστος Χρυσούπολης-Πανδραμαϊκός
Ορφέας Ξάνθης-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

3η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας-Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου-Δόξα Δράμας
Καμπανιακός-Αλεξανδρούπολη FC
Θερμαϊκός Θέρμης-Βύρων Καβάλας
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Νέστος Χρυσούπολης
Πανθρακικός-Ορφέας Ξάνθης
Πανδραμαϊκός-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Ρεπό: Καβάλα

4η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Δράμας
Αλεξανδρούπολη FC-Αγροτικός Αστέρας
Βύρων Καβάλας-Καμπανιακός
Νέστος Χρυσούπολης-Καβάλα
Ορφέας Ξάνθης-Θερμαϊκός Θέρμης
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Πανδραμαϊκός-Πανθρακικός
Ρεπό: Άρης Αβάτου

5η αγωνιστική

Αλεξανδρούπολη FC-Απόλλων Παραλιμνίου
Αγροτικός Αστέρας-Βύρων Καβάλας
Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης
Καμπανιακός-Ορφέας Ξάνθης
Καβάλα-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Θερμαϊκός Θέρμης-Πανδραμαϊκός
Ποσειδών Μηχανιώνας-Πανθρακικός
Ρεπό: Δόξα Δράμας

6η αγωνιστική

Βύρων Καβάλας-Αλεξανδρούπολη FC
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Δράμας
Ορφέας Ξάνθης-Αγροτικός Αστέρας
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός-Καμπανιακός
Πανθρακικός-Καβάλα
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Θερμαϊκός Θέρμης
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

7η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Βύρων Καβάλας
Ορφέας Ξάνθης-Αλεξανδρούπολη FC
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Δόξα Δράμας
Πανδραμαϊκός-Αγροτικός Αστέρας
Πανθρακικός-Άρης Αβάτου
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Καμπανιακός
Καβάλα-Θερμαϊκός Θέρμης
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης


8η αγωνιστική

Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου
Βύρων Καβάλας-Ορφέας Ξάνθης
Αλεξανδρούπολη FC-Πανδραμαϊκός
Δόξα Δράμας-Πανθρακικός
Αγροτικός Αστέρας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Άρης Αβάτου-Θερμαϊκός Θέρμης
Καμπανιακός-Καβάλα
Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

9η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός-Βύρων Καβάλας
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αλεξανδρούπολη FC
Θερμαϊκός Θέρμης-Δόξα Δράμας
Καβάλα-Αγροτικός Αστέρας
Άρης Αβάτου-Καμπανιακός
Ρεπό: Πανθρακικός

10η αγωνιστική

Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης-Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης-Πανθρακικός
Βύρων Καβάλας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Αλεξανδρούπολη FC-Καβάλα
Δόξα Δράμας-Καμπανιακός
Αγροτικός Αστέρας-Άρης Αβάτου
Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

11η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Πανδραμαϊκός
Πανθρακικός-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Ορφέας Ξάνθης
Θερμαϊκός Θέρμης-Νέστος Χρυσούπολης
Καβάλα-Βύρων Καβάλας
Άρης Αβάτου-Αλεξανδρούπολη FC
Δόξα Δράμας-Αγροτικός Αστέρας
Ρεπό: Καμπανιακός

12η αγωνιστική

Πανθρακικός-Απόλλων Παραλιμνίου
Πανδραμαϊκός-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Θερμαϊκός Θέρμης
Ορφέας Ξάνθης-Καβάλα
Νέστος Χρυσούπολης-Καμπανιακός
Βύρων Καβάλας-Άρης Αβάτου
Αλεξανδρούπολη FC-Δόξα Δράμας
Ρεπό:Αγροτικός Αστέρας

13η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Θερμαϊκός Θέρμης-Πανθρακικός
Καβάλα-Πανδραμαϊκός
Καμπανιακός-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Άρης Αβάτου-Ορφέας Ξάνθης
Αγροτικός Αστέρας-Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Δράμας-Βύρων Καβάλας
Ρεπό: Αλεξανδρούπολη FC

14η αγωνιστική

Θερμαϊκός Θέρμης-Απόλλων Παραλιμνίου
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Καβάλα
Πανθρακικός-Καμπανιακός
Πανδραμαϊκός-Άρης Αβάτου
Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου-Αγροτικός Αστέρας
Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Δράμας
Νέστος Χρυσούπολης-Αλεξανδρούπολη FC
Ρεπό: Βύρων Καβάλας

15η αγωνιστική

Απόλλων Παραλιμνίου-Καβάλα
Καμπανιακός-Θερμαϊκός Θέρμης
Άρης Αβάτου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Αγροτικός Αστέρας-Πανθρακικός
Δόξα Δράμας-Πανδραμαϊκός
Αλεξανδρούπολη FC-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου
Βύρων Καβάλας-Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

1η αγωνιστική
 
Μακεδονικός Φούφα - ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Ελασσόνα - Θύελλα Σαρακηνών
ΑΕΠ Κοζάνης - Ολυμπιακός Βόλου
Εδεσσαϊκός - Πιερικός
Σβορώνος - ΑΟ Χανιώτης
Δωτιέας Αγιάς - Κοζάνη
Εθνικός Κεραμιδίου - Καστοριά

2η αγωνιστική
 
Ελασσόνα - Μακεδονικός Φούφα
ΠΑΟΚ Κρηστώνης - ΑΕΠ Κοζάνης
Θύελλα Σαρακηνών - Εδεσσαϊκός
Ολυμπιακός Βόλου - Σβορώνος
Πιερικός - Δωτιέας Αγιάς
ΑΟ Χανιώτης - Εθνικός Κεραμιδίου
Κοζάνη - Καστοριά

3η αγωνιστική
 
Μακεδονικός Φούφα - ΑΕΠ Κοζάνης
Εδεσσαϊκός - Ελασσόνα
Σβορώνος - ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Δωτιέας Αγιάς - Θύελλα Σαρακηνών
Εθνικός Κεραμιδίου - Ολυμπιακός Βόλου
Καστοριά - Πιερικός
Κοζάνη - ΑΟ Χανιώτης

4η αγωνιστική
 
Εδεσσαϊκός - Μακεδονικός Φούφα
ΑΕΠ Κοζάνης - Σβορώνος
Ελασσόνα - Δωτιέας Αγιάς
ΠΑΟΚ Κρηστώνης - Εθνικός Κεραμιδίου
Θύελλα Σαρακηνών - Καστοριά
Ολυμπιακός Βόλου - Κοζάνη
Πιερικός - ΑΟ Χανιώτης

5η αγωνιστική
 
Μακεδονικός Φούφα - Σβορώνος
Δωτιέας Αγιάς - Εδεσσαϊκός
Εθνικός Κεραμιδίου - ΑΕΠ Κοζάνης
Καστοριά - Ελασσόνα
Κοζάνη - ΠΑΟΚ Κρηστώνης
ΑΟ Χανιώτης - Θύελλα Σαρακηνών
Πιερικός - Ολυμπιακός Βόλου

6η αγωνιστική
 
Δωτιέας Αγιάς - Μακεδονικός Φούφα
Σβορώνος - Εθνικός Κεραμιδίου
Εδεσσαϊκός - Καστοριά
ΑΕΠ Κοζάνης - Κοζάνη
Ελασσόνα - ΑΟ Χανιώτης
ΠΑΟΚ Κρηστώνης - Πιερικός
Θύελλα Σαρακηνών - Ολυμπιακός Βόλου

7η αγωνιστική
 
Μακεδονικός Φούφα - Εθνικός Κεραμιδίου
Καστοριά - Δωτιέας Αγιάς
Κοζάνη - Σβορώνος
ΑΟ Χανιώτης - Εδεσσαϊκός
Πιερικός - ΑΕΠ Κοζάνης
Ολυμπιακός Βόλου - Ελασσόνα
Θύελλα Σαρακηνών - ΠΑΟΚ Κρηστώνης

8η αγωνιστική
 
Καστοριά - Μακεδονικός Φούφα
Εθνικός Κεραμιδίου - Κοζάνη
Δωτιέας Αγιάς - ΑΟ Χανιώτης
Σβορώνος - Πιερικός
Εδεσσαϊκός - Ολυμπιακός Βόλου
ΑΕΠ Κοζάνης - Θύελλα Σαρακηνών
Ελασσόνα - ΠΑΟΚ Κρηστώνης

9η αγωνιστική
 
Μακεδονικός Φούφα - Κοζάνη
ΑΟ Χανιώτης - Καστοριά
Πιερικός - Εθνικός Κεραμιδίου
Ολυμπιακός Βόλου - Δωτιέας Αγιάς
Θύελλα Σαρακηνών - Σβορώνος
ΠΑΟΚ Κρηστώνης - Εδεσσαϊκός
ΑΕΠ Κοζάνης - Ελασσόνα

10η αγωνιστική
 
ΑΟ Χανιώτης - Μακεδονικός Φούφα
Κοζάνη - Πιερικός
Καστοριά - Ολυμπιακός Βόλου
Εθνικός Κεραμιδίου - Θύελλα Σαρακηνών
Δωτιέας Αγιάς - ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Σβορώνος - Ελασσόνα
Εδεσσαϊκός - ΑΕΠ Κοζάνης

11η αγωνιστική
 
Μακεδονικός Φούφα - Πιερικός
Ολυμπιακός Βόλου - ΑΟ Χανιώτης
Θύελλα Σαρακηνών - Κοζάνη
ΠΑΟΚ Κρηστώνης - Καστοριά
Ελασσόνα - Εθνικός Κεραμιδίου
ΑΕΠ Κοζάνης - Δωτιέας Αγιάς
Σβορώνος - Εδεσσαϊκός

12η αγωνιστική
 
Ολυμπιακός Βόλου - Μακεδονικός Φούφα
Πιερικός - Θύελλα Σαρακηνών
ΑΟ Χανιώτης - ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Κοζάνη - Ελασσόνα
Καστοριά - ΑΕΠ Κοζάνης
Εθνικός Κεραμιδίου - Εδεσσαϊκός
Δωτιέας Αγιάς - Σβορώνος

13η αγωνιστική
 
Μακεδονικός Φούφα - Θύελλα Σαρακηνών
ΠΑΟΚ Κρηστώνης - Ολυμπιακός Βόλου
Ελασσόνα - Πιερικός
ΑΕΠ Κοζάνης - ΑΟ Χανιώτης
Εδεσσαϊκός - Κοζάνη
Σβορώνος - Καστοριά
Εθνικός Κεραμιδίου - Δωτιέας Αγιάς

Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου

1η αγωνιστική
 
ΑΟ Υπάτου - Χαλκίδα
Τηλυκράτης - Απόλλων Πάργας
Αστέρας Πετριτή - Ζάκυνθος
Βύζας Μεγάρων - Φήκη
Τρίκαλα - Πανελευσινιακός
Διγενής Νεοχωρίου - ΑΕ Λευκίμμης
Ναυπακτιακός Αστέρας - Παναγρινιακός

2η αγωνιστική
 
Τηλυκράτης - ΑΟ Υπάτου
Χαλκίδα - Αστέρας Πετριτή
Απόλλων Πάργας - Βύζας Μεγάρων
Ζάκυνθος - Τρίκαλα
Φήκη - Διγενής Νεοχωρίου
Πανελευσινιακός - Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Λευκίμμης - Παναγρινιακός

3η αγωνιστική
 
ΑΟ Υπάτου - Αστέρας Πετριτή
Βύζας Μεγάρων - Τηλυκράτης
Τρίκαλα - Χαλκίδα
Διγενής Νεοχωρίου - Απόλλων Πάργας
Ναυπακτιακός Αστέρας - Ζάκυνθος
Παναγρινιακός - Φήκη
ΑΕ Λευκίμμης - Πανελευσινιακός

4η αγωνιστική
 
Βύζας Μεγάρων - ΑΟ Υπάτου
Αστέρας Πετριτή - Τρίκαλα
Τηλυκράτης - Διγενής Νεοχωρίου
Χαλκίδα - Ναυπακτιακός Αστέρας
Απόλλων Πάργας - Παναγρινιακός
Ζάκυνθος - ΑΕ Λευκίμμης
Φήκη - Πανελευσινιακός

5η αγωνιστική
 
ΑΟ Υπάτου - Τρίκαλα
Διγενής Νεοχωρίου - Βύζας Μεγάρων
Ναυπακτιακός Αστέρας - Αστέρας Πετριτή
Παναγρινιακός - Τηλυκράτης
ΑΕ Λευκίμμης - Χαλκίδα
Πανελευσινιακός - Απόλλων Πάργας
Φήκη - Ζάκυνθος

6η αγωνιστική
 
Διγενής Νεοχωρίου - ΑΟ Υπάτου
Τρίκαλα - Ναυπακτιακός Αστέρας
Βύζας Μεγάρων - Παναγρινιακός
Αστέρας Πετριτή - ΑΕ Λευκίμμης
Τηλυκράτης - Πανελευσινιακός
Χαλκίδα - Φήκη
Απόλλων Πάργας - Ζάκυνθος

7η αγωνιστική
 
ΑΟ Υπάτου - Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναγρινιακός - Διγενής Νεοχωρίου
ΑΕ Λευκίμμης - Τρίκαλα
Πανελευσινιακός - Βύζας Μεγάρων
Φήκη - Αστέρας Πετριτή
Ζάκυνθος - Τηλυκράτης
Απόλλων Πάργας - Χαλκίδα

8η αγωνιστική
 
Παναγρινιακός - ΑΟ Υπάτου
Ναυπακτιακός Αστέρας - ΑΕ Λευκίμμης
Διγενής Νεοχωρίου - Πανελευσινιακός
Τρίκαλα - Φήκη
Βύζας Μεγάρων - Ζάκυνθος
Αστέρας Πετριτή - Απόλλων Πάργας
Τηλυκράτης - Χαλκίδα

9η αγωνιστική
 
ΑΟ Υπάτου - ΑΕ Λευκίμμης
Πανελευσινιακός - Παναγρινιακός
Φήκη - Ναυπακτιακός Αστέρας
Ζάκυνθος - Διγενής Νεοχωρίου
Απόλλων Πάργας - Τρίκαλα
Χαλκίδα - Βύζας Μεγάρων
Αστέρας Πετριτή - Τηλυκράτης

10η αγωνιστική
 
Πανελευσινιακός - ΑΟ Υπάτου
ΑΕ Λευκίμμης - Φήκη
Παναγρινιακός - Ζάκυνθος
Ναυπακτιακός Αστέρας - Απόλλων Πάργας
Διγενής Νεοχωρίου - Χαλκίδα
Τρίκαλα - Τηλυκράτης
Βύζας Μεγάρων - Αστέρας Πετριτή

11η αγωνιστική
 
ΑΟ Υπάτου - Φήκη
Ζάκυνθος - Πανελευσινιακός
Απόλλων Πάργας - ΑΕ Λευκίμμης
Χαλκίδα - Παναγρινιακός
Τηλυκράτης - Ναυπακτιακός Αστέρας
Αστέρας Πετριτή - Διγενής Νεοχωρίου
Τρίκαλα - Βύζας Μεγάρων

12η αγωνιστική
 
Ζάκυνθος - ΑΟ Υπάτου
Φήκη - Απόλλων Πάργας
Πανελευσινιακός - Χαλκίδα
ΑΕ Λευκίμμης - Τηλυκράτης
Παναγρινιακός - Αστέρας Πετριτή
Ναυπακτιακός Αστέρας - Βύζας Μεγάρων
Διγενής Νεοχωρίου - Τρίκαλα

13η αγωνιστική
 
ΑΟ Υπάτου - Απόλλων Πάργας
Χαλκίδα - Ζάκυνθος
Τηλυκράτης - Φήκη
Αστέρας Πετριτή - Πανελευσινιακός
Βύζας Μεγάρων - ΑΕ Λευκίμμης
Τρίκαλα - Παναγρινιακός
Ναυπακτιακός Αστέρας - Διγενής Νεοχωρίου

Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου

1η αγωνιστική
 
Ερμιονίδα - Πανιώνιος
Πανγυθεατικός - Πανηλειακός
Ιάλυσος - Αιολικός
ΑΕ Μυκόνου - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Παναργειακός - ΑΟ Πυλίου Κω
ΑΟ Διαβολιτσίου - Ρόδος
Αίας Γαστούνης - Πάτραι

2η αγωνιστική
 
Πανγυθεατικός - Ερμιονίδα
Πανιώνιος - Ιάλυσος
Πανηλειακός - ΑΕ Μυκόνου
Αιολικός - Παναργειακός
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - ΑΟ Διαβολιτσίου
ΑΟ Πυλίου Κω - Αίας Γαστούνης
Ρόδος - Πάτραι

3η αγωνιστική
 
Ερμιονίδα - Ιάλυσος
ΑΕ Μυκόνου - Πανγυθεατικός
Παναργειακός - Πανιώνιος
ΑΟ Διαβολιτσίου - Πανηλειακός
Αίας Γαστούνης - Αιολικός
Πάτραι - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Ρόδος - ΑΟ Πυλίου Κω

4η αγωνιστική
 
ΑΕ Μυκόνου - Ερμιονίδα
Ιάλυσος - Παναργειακός
Πανγυθεατικός - ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανιώνιος - Αίας Γαστούνης
Πανηλειακός - Πάτραι
Αιολικός - Ρόδος
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - ΑΟ Πυλίου Κω

5η αγωνιστική
 
Ερμιονίδα - Παναργειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου - ΑΕ Μυκόνου
Αίας Γαστούνης - Ιάλυσος
Πάτραι - Πανγυθεατικός
Ρόδος - Πανιώνιος
ΑΟ Πυλίου Κω - Πανηλειακός
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - Αιολικός

6η αγωνιστική
 
ΑΟ Διαβολιτσίου - Ερμιονίδα
Παναργειακός - Αίας Γαστούνης
ΑΕ Μυκόνου - Πάτραι
Ιάλυσος - Ρόδος
Πανγυθεατικός - ΑΟ Πυλίου Κω
Πανιώνιος - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Πανηλειακός - Αιολικός

7η αγωνιστική
 
Ερμιονίδα - Αίας Γαστούνης
Πάτραι - ΑΟ Διαβολιτσίου
Ρόδος - Παναργειακός
ΑΟ Πυλίου Κω - ΑΕ Μυκόνου
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - Ιάλυσος
Αιολικός - Πανγυθεατικός
Πανηλειακός - Πανιώνιος

8η αγωνιστική
 
Πάτραι - Ερμιονίδα
Αίας Γαστούνης - Ρόδος
ΑΟ Διαβολιτσίου - ΑΟ Πυλίου Κω
Παναργειακός - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
ΑΕ Μυκόνου - Αιολικός
Ιάλυσος - Πανηλειακός
Πανγυθεατικός - Πανιώνιος

9η αγωνιστική
 
Ερμιονίδα - Ρόδος
ΑΟ Πυλίου Κω - Πάτραι
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - Αίας Γαστούνης
Αιολικός - ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανηλειακός - Παναργειακός
Πανιώνιος - ΑΕ Μυκόνου
Ιάλυσος - Πανγυθεατικός

10η αγωνιστική
 
ΑΟ Πυλίου Κω - Ερμιονίδα
Ρόδος - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Πάτραι - Αιολικός
Αίας Γαστούνης - Πανηλειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου - Πανιώνιος
Παναργειακός - Πανγυθεατικός
ΑΕ Μυκόνου - Ιάλυσος

11η αγωνιστική
 
Ερμιονίδα - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Αιολικός - ΑΟ Πυλίου Κω
Πανηλειακός - Ρόδος
Πανιώνιος - Πάτραι
Πανγυθεατικός - Αίας Γαστούνης
Ιάλυσος - ΑΟ Διαβολιτσίου
Παναργειακός - ΑΕ Μυκόνου

12η αγωνιστική
 
Αιολικός - Ερμιονίδα
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου - Πανηλειακός
ΑΟ Πυλίου Κω - Πανιώνιος
Ρόδος - Πανγυθεατικός
Πάτραι - Ιάλυσος
Αίας Γαστούνης - ΑΕ Μυκόνου
ΑΟ Διαβολιτσίου - Παναργειακός

13η αγωνιστική
 
Ερμιονίδα - Πανηλειακός
Πανιώνιος - Αιολικός
Πανγυθεατικός - Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Ιάλυσος - ΑΟ Πυλίου Κω
ΑΕ Μυκόνου - Ρόδος
Παναργειακός - Πάτραι
Αίας Γαστούνης - ΑΟ Διαβολιτσίου

Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου

1η αγωνιστική
 
Μοσχάτο - Άγιος Ιερόθεος
Φωστήρας - ΑΟ Τυμπακίου
Άγιος Νικόλαος - Θύελλα Ραφήνας
Αλμυρός - Άρης Πετρούπολης
Εθνικός - Κερατσίνι
Πόρος - Αγία Παρασκευή
Μαρκό - Γιούχτας

2η αγωνιστική
 
Φωστήρας - Μοσχάτο
Άγιος Ιερόθεος - Άγιος Νικόλαος
ΑΟ Τυμπακίου - Αλμυρός
Θύελλα Ραφήνας - Εθνικός
Άρης Πετρούπολης - Πόρος
Κερατσίνι - Μαρκό
Αγία Παρασκευή - Γιούχτας

3η αγωνιστική
 
Μοσχάτο - Άγιος Νικόλαος
Αλμυρός - Φωστήρας
Εθνικός - Άγιος Ιερόθεος
Πόρος - ΑΟ Τυμπακίου
Μαρκό - Θύελλα Ραφήνας
Γιούχτας - Άρης Πετρούπολης
Αγία Παρασκευή - Κερατσίνι

4η αγωνιστική
 
Αλμυρός - Μοσχάτο
Άγιος Νικόλαος - Εθνικός
Φωστήρας - Πόρος
Άγιος Ιερόθεος - Μαρκό
ΑΟ Τυμπακίου - Γιούχτας
Θύελλα Ραφήνας - Αγία Παρασκευή
Άρης Πετρούπολης - Κερατσίνι

5η αγωνιστική
 
Μοσχάτο - Εθνικός
Πόρος - Αλμυρός
Μαρκό - Άγιος Νικόλαος
Γιούχτας - Φωστήρας
Αγία Παρασκευή - Άγιος Ιερόθεος
Κερατσίνι - ΑΟ Τυμπακίου
Άρης Πετρούπολης - Θύελλα Ραφήνας

6η αγωνιστική
 
Πόρος - Μοσχάτο
Εθνικός - Μαρκό
Αλμυρός - Γιούχτας
Άγιος Νικόλαος - Αγία Παρασκευή
Φωστήρας - Κερατσίνι
Άγιος Ιερόθεος - Άρης Πετρούπολης
ΑΟ Τυμπακίου - Θύελλα Ραφήνας

7η αγωνιστική
 
Μοσχάτο - Μαρκό
Γιούχτας - Πόρος
Αγία Παρασκευή - Εθνικός
Κερατσίνι - Αλμυρός
Άρης Πετρούπολης - Άγιος Νικόλαος
Θύελλα Ραφήνας - Φωστήρας
ΑΟ Τυμπακίου - Άγιος Ιερόθεος

8η αγωνιστική
 
Γιούχτας - Μοσχάτο
Μαρκό - Αγία Παρασκευή
Πόρος - Κερατσίνι
Εθνικός - Άρης Πετρούπολης
Αλμυρός - Θύελλα Ραφήνας
Άγιος Νικόλαος - ΑΟ Τυμπακίου
Φωστήρας - Άγιος Ιερόθεος

9η αγωνιστική
 
Μοσχάτο - Αγία Παρασκευή
Κερατσίνι - Γιούχτας
Άρης Πετρούπολης - Μαρκό
Θύελλα Ραφήνας - Πόρος
ΑΟ Τυμπακίου - Εθνικός
Άγιος Ιερόθεος - Αλμυρός
Άγιος Νικόλαος - Φωστήρας

10η αγωνιστική
 
Κερατσίνι - Μοσχάτο
Αγία Παρασκευή - Άρης Πετρούπολης
Γιούχτας - Θύελλα Ραφήνας
Μαρκό - ΑΟ Τυμπακίου
Πόρος - Άγιος Ιερόθεος
Εθνικός - Φωστήρας
Αλμυρός - Άγιος Νικόλαος

11η αγωνιστική
 
Μοσχάτο - Άρης Πετρούπολης
Θύελλα Ραφήνας - Κερατσίνι
ΑΟ Τυμπακίου - Αγία Παρασκευή
Άγιος Ιερόθεος - Γιούχτας
Φωστήρας - Μαρκό
Άγιος Νικόλαος - Πόρος
Εθνικός - Αλμυρός

12η αγωνιστική
 
Θύελλα Ραφήνας - Μοσχάτο
Άρης Πετρούπολης - ΑΟ Τυμπακίου
Κερατσίνι - Άγιος Ιερόθεος
Αγία Παρασκευή - Φωστήρας
Γιούχτας - Άγιος Νικόλαος
Μαρκό - Αλμυρός
Πόρος - Εθνικός

13η αγωνιστική
 
Μοσχάτο - ΑΟ Τυμπακίου
Άγιος Ιερόθεος - Θύελλα Ραφήνας
Φωστήρας - Άρης Πετρούπολης
Άγιος Νικόλαος - Κερατσίνι
Αλμυρός - Αγία Παρασκευή
Εθνικός - Γιούχτας
Μαρκό - Πόρος
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ