ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ

Κυριακή 13 Νοεμβρίου 2022

Ποδόσφαιρο: Τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 7:48:00 μ.μ. | |
μπάλαΠλούσιο ήταν το θέαμα που πρόσφεραν στους φιλάθλους της Αργολίδας οι ομάδες του νομού σε όλες τις κατηγορίες.

Πρεμιέρα είχαμε και στην Γ΄Εθνική όπου οι ομάδες της Αργολίδας αγωνίζονται στον 4ο όμιλο,;opoy ο Πανιώνιος έμεινε στο 0-0 στο Κρανίδι με την Ερμιονίδα, χάνοντας και πέναλτι, ενώ και οι δύο ομάδες τέλειωσαν το ματς με δέκα παίκτες. 

Α1 Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΣάββατο12/11/2215:00Αθανασόπουλος Β., Γκουριώτης Κ., Παρασκευόπουλος Γ.2-0
2.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο12/11/2215:00Τριανταφύλλου Ρ., Μακρής Ν., Ορφανός Β.3-4
3.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο12/11/2215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μαυροκορδόπουλος Ν., Λυκομήτρος Ε.
4.ΜΕΘΑΝΑ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή13/11/2215:00Μαρινόπουλος Π., Μακρής Ν., Βλαντούσης Ν.2-3
5.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή13/11/2215:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Λυκομήτρος Ε., Μπούκουρα Μ.1-1
6.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΝ.ΚΙΟΥΚυριακή13/11/2215:00Κόλλιας Δ., Γεώργας Κ., Παρασκευόπουλος Γ.1-0
7.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΤΟΛΟΥΚυριακή13/11/2215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Βεργέτης Δ., Αργύρης Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Νενεκούμης Χαρίλαος)
3-2
8.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή13/11/2215:00Δρούζας Α., Κάτσουδας Π., Ορφανός Β.2-5
Α2 ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΣάββατο12/11/2215:00Μπέγκος Α., Τσατσούλη Β., Μπατάκος Κ.9-2
10.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣΤΟΛΟΥΣάββατο12/11/2215:00Καπετάνιος Αθ. Π., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.2-3
11.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή13/11/2211:00Αθανασόπουλος Β., Αργυρόπουλος Α., Κορολής Β.5-3
12.ΥΔΡΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΥΔΡΑΣΚυριακή13/11/2214:00Ρούσσης Σ., Βλάχος Α., Κυμπουρόπουλος Δ.4-3
Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο12/11/2216:00Κουτσούκος Γ., Αργυρόπουλος Α., Κοτσοβός Κ.5-1
14.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή13/11/2211:00Κόλλιας Δ., Βεργέτης Δ., Αργύρης Ι.2-1
15.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή13/11/2211:00Τσατσούλη Β., Κάτσουδας Π., Φιλιππόπουλος Κ.2-0
16.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή13/11/2215:00Τσατσούλη Β., Κοτσοβός Κ., Φιλιππόπουλος Κ.1-5
17.ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή13/11/2215:00Κουτσούκος Γ., Αργυρόπουλος Α., Καζάς Ι.1-1

Γ΄Εθνική:

Ερμιονίδα-Πανιώνιος 0-0
Πανγυθεατικός-Πανηλειακός 1-1
Ιάλυσος-Αιολικός 1-2
ΑΕ Μυκόνου-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-0
Παναργειακός-ΑΟ Πυλίου Κω 1-2
ΑΟ Διαβολιτσίου-Ρόδος 1-4
Αίας Γαστούνης-Πάτραι 2-1
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ