ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ

Κυριακή 6 Νοεμβρίου 2022

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:43:00 μ.μ. | | |
μπάλα ποδοσφαίρου
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελεσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Α1 και Α2 κατηγορίας των πρωταθλημάτων της Αργολίδας που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 5 και 6 Νοεμβρίου.
Α1 Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο05/11/2215:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργύρης Ι., Αργυρόπουλος Α.1-0
2.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο05/11/2215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μακρής Ν., Λυκομήτρος Ε.1-2
3.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο05/11/2215:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Δαγρέ Μ.3-1
4.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή06/11/2215:00Τριανταφύλλου Ρ., Κάτσουδας Π., Ορφανός Β.5-1
5.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή06/11/2215:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργύρης Ι., Γεώργας Κ.1-3
6.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΣΠΕΤΣΕΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή06/11/2215:00Δρούζας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Αργυρόπουλος Α.1-0
7.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή06/11/2215:00Μανούχος Ε., Μακρής Ν., Λυκομήτρος Ε.0-0
8.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή06/11/2215:00Αθανασόπουλος Β., Θεοδώρου Α., Βλαντούσης Ν.0-2
Α2 ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο05/11/2215:00Κόλλιας Δ., Ρούσσης Σ., Μπούκουρα Μ.1-6
10.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή06/11/2215:00Δρούζας Α., Τούμπας Σ., Μπατάκος Κ.1-2
11.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή06/11/2215:00Μαρινόπουλος Π., Κυμπουρόπουλος Δ., Βλάχος Α.1-1
12.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή06/11/2215:00Τσατσούλη Β., Δαγρέ Μ., Μελέτης Α.1-1
Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο05/11/2215:00Τσατσούλη Β., Ορφανός Β., Ραφαηλίδη Σ.1-1
14.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή06/11/2211:00Κουτσούκος Γ., Κάτσουδας Π., Μπατάκος Κ.0-2
15.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή06/11/2213:45Κόλλιας Δ., Γκουριώτης Κ., Φλεβάρης Ι.1-1
16.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΙΜΝΩΝΚυριακή06/11/2215:00Ρούσσης Σ., Παρασκευόπουλος Γ., Φιλιππόπουλος Κ.3-2
17.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή06/11/2215:00Μπέγκος Α., Κουτσούκος Γ., Κορολής Β.8-0


ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ