ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ

Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2022

Όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:11:00 μ.μ. | | |
Μπάλα
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών για τις αγωνιστικές των πρωταθλημάτων που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 19 και 20 Νοεμβρίου.

Στην Γ΄Εθνική ξεχωρίζει το ματς του Παναργεικού με τον Αιολικό όπου η ομάδα του Άργους  επικράτησε με 0-1 ενώ Ερμιονίδα και Φοίνικας Νέας Επιδαύρου  στο 1-

Α1 Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο19/11/2215:00Μανούχος Ε., Αργυρόπουλος Α., Μπούκουρα Μ.1-3
2.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο19/11/2215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Μπατάκος Κ.3-0
3.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΜΕΘΑΝΑΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή20/11/2215:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Δαγρέ Μ., Παρασκευόπουλος Γ.3-1
4.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή20/11/2215:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Βλαντούσης Ν.4-2
5.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή20/11/2215:00Μανούχος Ε., Βεργέτης Δ., Αργύρης Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσιτουριδής Παύλος )
0-5
6.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή20/11/2215:00Κόλλιας Δ., Μπούκουρα Μ., Ραφαηλίδη Σ.1-1
7.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή20/11/2215:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν., Κουτσούκος Γ.0-1
8.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή20/11/2215:00Δρούζας Α., Κάτσουδας Π., Τσατσούλη Β.4-0
Α2 ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΤΟΛΟΥΣάββατο19/11/2215:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν., Δαγρέ Μ.1-0
10.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο19/11/2217:30Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ., Κοτσοβός Κ.4-2
11.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΥΔΡΑΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή20/11/2214:00Καπετάνιος Αθ. Π., Μπατάκος Κ., Φλεβάρης Ι.8-1
12.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή20/11/2215:00Μαρινόπουλος Π., Κορολής Β., Βλάχος Α.1-2
Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή20/11/2211:00Μπέγκος Α., Βεργέτης Δ., Βλαντούσης Ν.1-2
14.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή20/11/2211:30Κουτσούκος Γ., Στατεράς Π., Ραφαηλίδη Σ.3-1
15.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΙΜΝΩΝΚυριακή20/11/2212:00Μαρινόπουλος Π., Μακρής Ν., Μπούκουρα Μ.2-3
16.ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή20/11/2215:00Ρούσσης Σ., Κυμπουρόπουλος Δ., Ορφανός Β.3-3
17.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή20/11/2215:00Μπέγκος Α., Μελέτης Α., Στατεράς Π.

Γ΄Εθνική:
4ος όμιλος


Πανηλειακός-ΑΕ Μυκόνου 1-0
Αιολικός-Παναργειακός 0-1
Πανγυθεατικός-Ερμιονίδα 1-1
Πανιώνιος-Ιάλυσος 2-0
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-ΑΟ Διαβολιτσίου 1-1
ΑΟ Πυλίου Κω-Αίας Γαστούνης 3-0
Ρόδος-Πάτραι 3-1
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ