ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου 2022

Τα αποτελέσματα των ομάδων της Αργολίδας σε όλες τις κατηγορίες

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 5:40:00 μ.μ. | |
Ποδόσφαιρο
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών για τις αγωνιστικές που διεξήχθησαν 10 και 11 Δεκεμβρίου: 
Α1 Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο10/12/2215:00Μανούχος Ε., Μακρής Ν., Τούμπας Σ.6-2
2.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο10/12/2215:00Τριανταφύλλου Ρ., Βεργέτης Δ., Γκουριώτης Κ.6-1
3.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΤΟΛΟΥΚυριακή11/12/2215:00Αναβλήθηκε
4.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή11/12/2215:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Κάτσουδας Π., Γεώργας Κ.3-0
5.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΝ.ΚΙΟΥΚυριακή11/12/2215:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.2-0
6.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017ΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή11/12/2215:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Αργυρόπουλος Α., Βλάχος Α.0-0
7.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή11/12/2215:00Ζώης Μ., Τούμπας Σ., Ραφαηλίδη Σ.1-3
8.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή11/12/2215:30Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Κορολής Β.0-3
Α2 ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΩΤΕΑΣΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο10/12/2215:00Μπέγκος Α., Αργύρης Ι., Ρούσσης Σ.8-2
10.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΣάββατο10/12/2215:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α., Μπούκουρα Μ.2-0
11.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΥΔΡΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή11/12/2212:00Αθανασόπουλος Β., Γκουριώτης Κ., Κορολής Β.Αναβλήθηκε
12.ΛΥΓΚΕΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή11/12/2215:00Τσατσούλη Β., Καπετάνιος Αθ. Π., Δημητρόπουλος Π.0-8
Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο10/12/2215:00Κουτσούκος Γ., Ορφανός Β., Βλάχος Α.3-0
14.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΙΜΝΩΝΣάββατο10/12/2215:00Δρούζας Α., Μπατάκος Κ., Ραφαηλίδη Σ.3-0
15.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή11/12/2211:00Κόλλιας Δ., Θεοδώρου Α., Κυμπουρόπουλος Δ.1-0
16.Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή11/12/2211:30Μαρινόπουλος Π., Μακρής Ν., Δαγρέ Μ.3-3
17.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΝΕΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή11/12/2215:00Μαρινόπουλος Π., Μακρής Ν., Δαγρέ Μ.3-0
1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΔΟΞΑ ΑΔΑΜΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΡΟΪΝΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή11/12/2211:00Ρούσσης Σ., Δημητρόπουλος Π., Ορφανός Β.
2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΠΑΛΑΜΗΔΗΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/12/2218:00Γκουριώτης Κ., Τσατσούλη Β., Βλαντούσης Ν.1-3
20.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή11/12/2211:00Κουτσούκος Γ., Μπατάκος Κ., Καραχάλιος Ι.6-2
21.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή11/12/2215:15Μπατάκος Κ., Κουτσούκος Γ., Βλαντούσης Ν.1-4


Γ΄Εθνική
4ος όμιλος


ΑΟ Διαβολιτσίου-ΑΕ Μυκόνου 0-1
Ερμιονίδα-Παναργειακός 1-0
Αίας Γαστούνης-Ιάλυσος 2-1
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Αιολικός 0-1
ΑΟ Πυλίου Κω-Πανηλειακός 3-0
18:30 ΑΠΣ Πάτραι-Πανγυθεατικός
Ρόδος-Πανιώνιος ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ