ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ

Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2023

Όλα τα αποτελέσματα των ομάδων ποδοσφαίρου της Αργολίδας σε όλες τις κατηγορίες

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:33:00 μ.μ. | | |
Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των αγώνων των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας όλων των κατηγοριών για τις αγωνιστικές που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 14 και 15 Ιανουαρίου 2023.

Α1 Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΥΑΣ - ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο14/01/2315:00Τριανταφύλλου Ρ., Γκουριώτης Κ., Τσατσούλη Β.1-1
2.ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο14/01/2315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργύρης Ι., Μπούκουρα Μ.5-2
3.ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο14/01/2315:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν., Αργυρόπουλος Α.4-1
4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή15/01/2315:00Παπαγεωργόπουλος Ι., Βλαντούσης Ν., Δαγρέ Μ.2-1
5.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή15/01/2315:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Κάτσουδας Π., Γεώργας Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Νενεκούμης Χαρίλαος)
0-2
6.ΣΠΕΤΣΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΣΠΕΤΣΩΝΚυριακή15/01/2315:00Ζώης Μ., Μπούκουρα Μ., Κυμπουρόπουλος Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)
2-2
7.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή15/01/2315:00Μανούχος Ε., Γκουριώτης Κ., Θεοδώρου Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσιτουρίδης Παύλος)
0-5
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή15/01/2311:00Καπετάνιος Εμ. Π., Ρούσσης Σ., Ορφανός Β.1-2
9.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή15/01/2311:00Τσατσούλη Β., Βλαντούσης Ν., Δαγρέ Μ.2-0
10.ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΛΙΜΝΩΝΚυριακή15/01/2315:00Κόλλιας Δ., Μπατάκος Κ., Ραφαηλίδη Σ.1-1
11.ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή15/01/2315:00Δρούζας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Καζάς Ι.4-1
12.ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή15/01/2315:00Δρούζας Α., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.6-0
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή15/01/2311:30Δρούζας Χ., Καπετάνιος Αθ. Π., Καζάς Ι.0-0
14.ΥΔΡΑ - ΠΡΩΤΕΑΣΥΔΡΑΣΚυριακή15/01/2312:00Κουτσούκος Γ., Κοτσοβός Κ., Καραχάλιος Ι.4-3
15.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή15/01/2315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Ρούσσης Σ., Ορφανός Β.4-1
16.ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή15/01/2315:00Τσατσούλη Β., Κορολής Β., Φιλιππόπουλος Κ.3-1
2ος Όμιλος Β Κατηγορίας
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΡΓΟΥΣΦΙΧΤΙΩΝΤετάρτη11/01/2315:30Μπατάκος Κ., Φιλιππόπουλος Κ., Μπατάκου Ε.5-2
4η αγωνιστική
18.ΘΥΕΛΛΑ ΣΚΑΦ. - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΣΚΑΦΙΔΑΚΙΟΥΚυριακή15/01/2311:00Μπατάκος Κ., Κόλλιας Δ., Ραφαηλίδη Σ.2-0
19.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή15/01/2311:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Φιλιππόπουλος Κ., Χριστάκης Ι.1-6

Γ Εθνική Ανδρών
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή15/01/2315:002-0
36.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΓΗΠ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥΓ.Σ.Σ (ΑΘΗΝΩΝ)Κυριακή15/01/2315:001-1
37.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥ(ΗΛΕΙΑΣ)Κυριακή15/01/2315:000-2
38.ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ - ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ(ΛΕΣΒΟΥ)Κυριακή15/01/2315:003-0
39.ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΝ.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή15/01/2315:002-0
40.ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ(ΔΩΔΕΚΑΝΚυριακή15/01/2315:005-0
41.ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΡΟΔΟΣ ΑΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή15/01/2315:001-0
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ