ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ
ΕΙΔΗ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ

Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023

Ποδόσφαιρο: Τα αποτελέσματα όλων των κατηγοριών των ομάδων της Αργολίδας

ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ | 6:37:00 μ.μ. | | |

Μπάλα
 Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών ομάδων της Αργολίδας για τις αγωνιστικές που διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 21 - 22 Ιανουαρίου:

Α1 Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ - ΣΠΕΤΣΕΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο21/01/2315:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Ορφανός Β., Μπατάκος Κ.2-5
2.ΠΑΝΑΣΙΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣΤΟΛΟΥΣάββατο21/01/2315:00Τριανταφύλλου Ρ., Αργύρης Ι., Μακρής Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κόκοτου Αντωνία)
0-0
3.ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ 2017 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΣάββατο21/01/2315:30Καπετάνιος Εμ. Π., Γκουριώτης Κ., Ρούσσης Σ.3-0
4.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΙΔΥΜΩΝΚυριακή22/01/2315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Μπούκουρα Μ., Καραχάλιος Ι.4-4
5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΟΡΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΓΑΛΑΤΑΚυριακή22/01/2315:00Ζώης Μ., Κάτσουδας Π., Κόλλιας Δ.3-1
6.ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή22/01/2315:00Δρούζας Χ., Αργύρης Ι., Θεοδώρου Α.
7.ΚΟΡΩΝΙΣ ΚΟΙΛΑΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚΟΙΛΑΔΑΣΚυριακή22/01/2315:30Τριανταφύλλου Ρ., Ρούσσης Σ., Βλαντούσης Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Τσιτουρίδης Παύλος)
2-0
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο21/01/2318:30Κόλλιας Δ., Αργυρόπουλος Α., Παρασκευόπουλος Γ.1-2
9.Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή22/01/2311:00Δρούζας Χ., Θεοδώρου Α., Κοτσοβός Κ.0-0
10.ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή22/01/2311:30Αθανασίου Ν., Αργυρόπουλος Α., Καπετάνιος Αθ. Π.1-3
11.ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή22/01/2312:00Τριανταφύλλου Ρ., Βλαντούσης Ν., Ρούσσης Σ.1-1
12.ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή22/01/2315:00Αθανασίου Ν., Αργυρόπουλος Α., Καπετάνιος Αθ. Π.3-0
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΣΚΛΗΠΙΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο21/01/2315:00Δημητρόπουλος Π., Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ.2-6
14.ΕΘΝΙΚΟΣ ΤΟΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΤΟΛΟΥΚυριακή22/01/2311:45Μαυροκορδόπουλος Ν., Μπατάκος Κ., Κατσάνης Ι.4-0
15.ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή22/01/2315:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Γεώργας Κ., Ορφανός Β.1-2
16.ΠΡΟΙΤΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή22/01/2315:00Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Κορολής Β.7-1
1ος Όμιλος Β Κατηγορίας
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΧΙΝΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή22/01/2311:30Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ., Κορολής Β.6-0

Γ Εθνική Ανδρών
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)Κυριακή22/01/2315:003-1
38.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή22/01/2315:004-1
39.ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ(ΜΚυριακή22/01/2315:001-3
40.ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ(ΗΛΕΙΑΣ)Κυριακή22/01/2315:003-0
41.ΠΑΤΡΑΙ ΑΠΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝ (ΑΧΑΪΑΣ)Κυριακή22/01/2315:001-0
42.ΡΟΔΟΣ ΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή22/01/2315:002-0
43.ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ(ΔΩΔΕΚΑΝΚυριακή22/01/2315:003-1
ΑΡΓΟΛΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ι ΚΤΕΟ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ ΣΑΛΑΠΑΤΑΣ